DESET skvělých vánočních dárků pro ženy

Hledáte inspiraci, jakým dárkem rozzářit oči partnerce, mamince nebo jiné ženě s velkým Ž? Máme pro vás desítku nápadů, co pro ženy vybrat a jak dary kreativně zabalit nebo zkombinovat, aby překvapení bylo dokonalé. A nezapomeňte, že na tento nákupní seznam platí vánoční kupony se spoustou zajímavých slev!

 1. Elegantní čepice
  Jako dítě možná měkké dárky ráda neměla, ale teď je uvítá s radostí! Nadělte jí slušivou čepici – i kdyby letos přišla teplá zima, každá žena má někdy #badhairday.

 2. Parádní rukavice
  Miluje procházky zasněženými ulicemi? Nebo zimu naopak nesnáší? Ať tak, či onak, rozhodně se neobejde bez hřejivých rukavic! Ideální volba, pokud hledáte univerzální a praktický dárek, u kterého nebudete muset dumat nad velikostí.
 1. Hřejivá šála
  Že máme mít krk v teple, když venku mrzne, to nám říkala maminka už odmala. Ale když k pečlivě vybrané šále připojíte ručně psané přání, aby obdarovaná žena byla pořád zdravá a krásná, šála ji stoprocentně zahřeje i u srdce.
 1. Pěstěné ruce
  Chcete své drahé polovičce koupit nadčasový dárek, který využije doma i na cestách? Věnujte jí decentní kožené pouzdro, jež ukrývá kompletní set na domácí manikúru. Zabodujete!
 1. Papuče
  Bačkory na doma už zdaleka nemusí být Popelkou mezi ostatními páry bot. Naopak, mají důležitý úkol: zajistit své nositelce pohodlí a ideálně taky zaujmout příchozí návštěvu hned mezi dveřmi. Věřte, že vtipné domácí papuče pobaví nejen na Štědrý den, ale ještě při mnoha dalších příležitostech.
 1. Stylová kabelka
  Říká se, že kabelky jsou pro ženy hotovou sběratelskou vášní. V zásadě ani nemusíte mít obavu z toho, že koupíte nesprávnou barvu – jestli novou kabelkou dáte ženě záminku, aby si pořídila ještě dokonale ladící boty, rozhodně vám to zazlívat nebude.
 1. Čtení (nejen) na svátky
  Co by to bylo za Ježíška bez dobré knihy? Může to být kuchařka, detektivka nebo životopisná próza, hlavně ať říká: koukej, jak tě znám, drahá!
 1. Peněženka s překvapením
  Peněženka, ta sama o sobě nemusí být extra originálním dárkem. Ale zkuste do ní schovat vstupenku na koncert, rodinnou fotku nebo poukaz na wellness a osobité překvapení je na světě!
 1. Batoh pro dámu?
  Pokud balení dárků, čirou náhodou, není vaší silnou stránkou, zvažte, jestli Vaši manželku, dceru nebo sestru nepotěší dámský batoh. Do vnitřních kapes schováte menší dárky, a ještě budete za kreativce a ekologa!
 1. Veselé ponožky
  Dobám, kdy se pár ponožek pod stromečkem rovnal zklamání, dávno odzvonilo. Hravé designové ponožky jsou trendem posledních let a nastartují veselou náladu své nositelky už od samého rána!

Vánoce, jsou časem splněných přání, nezapomeňte proto využít BAŤA VÁNOČNÍ KUPÓNY!

SDÍLEJTE