3 dokonalé páry, to je nová kolekce „MUST HAVE KOUSKY TAŤÁNY“

Pokud jste si oblíbili naše ambasadory, Taťánu a Ondřeje Gregor Brzobohaté, máme pro vás dobrou zprávu. Jejich tváře a bezvadně obuté nohy budete ve spojení s Baťou vídat i v roce 2020. Ještě lepší novinku máme aktuálně pro dámy, které se mohou těšit na čerstvou kolekci „MUST HAVE KOUSKY podle Taťány“, inspirovanou botami, jaké ráda nosí sama Taťána.

„Vybrala jsem kombinaci volnočasových bot a společenských trendy lodiček na podpatku, které skvěle doplní Váš outfit,“ líčí Taťána Gregor Brzobohatá, jak z bohaté nabídky dámských bot vybírala páry, které se teď budou pyšnit značkou „Taťána for Baťa“.

Jednotícím prvkem celé kolekce není konkrétní barva, ale právě inspirace #musthave kousky z botníku naší ambasadorky.

U lodiček si zákaznice mohou vybírat mezi klasickou černou a sexy červenou. Druhým, ale neméně zajímavým kouskem jsou kotníčkové boty z broušené kůže v univerzální krémové barvě.

Kolekce hledá krásu v jednoduchosti, podtrhuje ženskou eleganci a výborně se hodí do města. A když říkáme do města, máme na mysli pestrou škálu příležitostí – do kanceláře, do parku, do divadla, na první rande, na večírek, na nákupy.

Všechny boty z kolekce „MUST HAVE KOUSKY podle Taťány“ ponesou Taťánin rukopis nejen obrazně, ale i fyzicky. U lodiček a kotníčkových bot ho najdete vyražený na stélce, zatímco u tenisek si ho pozorné oko všimne i zvenku, na zadní části obuvi.

 

Kolekci „MUST HAVE KOUSKY podle Taťány“ najdete v první polovině letošního roku ve vybraných prodejnách Baťa a samozřejmě i na e-shopu.SDÍLEJTE