3 P letošních prázdnin: proužky, pruhy, platformy

Kolekce Fresh Stripes má všechny 3 P: proužky, pruhy, platformy. Ačkoliv jsou tyhle moderní prvky v oblibě především u mladších ročníků, uplatnění najdou v jakémkoliv šatníku.  

Chcete-li chodit v pohodlných botách, a k tomu mít jako bonus o pár centimetrů víc, pořiďte si sandálky s „čerstvými proužky“ do své letní výbavy. Na věk v tomto případě hledět nemusíte. Vybírat můžete ze základních barev jako jsou černá, hnědá nebo bílá. V kolekci ale najdete i trendy růžovozlatou.

Obuv Fresh Stripes má výraznou pode šev zdobenou různobarevnými proužky a je vyrobena z kombinace kůže a textilu. Pokud nechcete v létě balancovat na podpatcích, tohle jsou boty přesně pro vás. Obuv má vysokou platformu, takže vám extra výška opticky ubere nějaké to kilo, a ještě krásně prodlouží nohy.

Páskové sandálky jsou tak univerzální, že k nim můžete nosit prakticky cokoliv. Tedy kromě kostýmků do práce. K těm se opravdu nehodí. Zato k džínům, šortkám, volné sukni jakékoli délky nebo letním šatům padnou jako ulité. My jsme pro vás nafotili outfit ve stylu pin-up girls. Džínová minisukně, tričko s vintage potiskem, k tomu výrazné líčení a šátek do vlasů.

Náš tip: Některé stélky v této kolekci mají hladkou koženou úpravu a v parném létě by vám mohla noha v botě trochu klouzat. Pořiďte si proto nalepovací vložky s textilní úpravou, které mají moderní vzhled a vypadají jako součást boty. Najdete je v nabídce Bati.

 


 

SDÍLEJTE