Athleisure. Seznamte se s novinkou pro milovníky sportu i módy

Stále častější spolupráce slavných návrhářů se sportovními značkami přinesla do módy nový trend zvaný „athleisure”. Jedná se o přizpůsobení čistě sportovního oblečení a obuvi pro běžné každodenní nošení. Stále více celebrit tak na schůzky obouvá sportovní boty a na společenské akce klidně vyráží v legínách na jógu.

Pokud holdujete aktivnímu životnímu stylu, určitě oceníte, že už nemusíte tak striktně rozlišovat mezi módou do práce a do tělocvičny. Klidně proto ráno k džínům obujte ty samé tenisky, ve kterých se odpoledne půjdete proběhnout po parku. Trend zvaný athleisure (ze spojení anglických slov athletic = sportovní a leisure = volnočasový) šetří v dnešní hektické době nejen čas, ale i peníze. Do módy navíc vnáší více uvolněnosti a nejvyspělejší technologie.

Pro sportovní módu je charakteristický důraz na funkčnost a co největší oporu při fyzické námaze. Týmy odborníků po celém světě proto neustále vymýšlejí, jak udělat sportovní obuv co nejlehčí, funkční oblečení co nejprodyšnější a oboje co nejodolnější. Díky pohodlnosti a standardně vysoké kvalitě začali ale lidé sportovní módu přenášet i do běžného života. Proč by totiž člověk pobíhal po městě a vláčel nákupy v lodičkách, když může nazout měkké tenisky, které navíc šetří klouby.

Problém ovšem byl, že se sportovní móda k běžnému nošení příliš nehodila kvůli svému vzhledu. Návrháři významných světových značek proto vyslyšeli volání zákazníků a začali vymýšlet oblečení a boty, které obstojí při sportu, ale zároveň zaujmou svým stylem.

Spojením unikátních technologií s vkusným designem se vyznačuje i novinka XoRise Phantom od značky Power. Boty jsou opatřeny inovativní technologií XoRise, která zajišťuje pružnost a vysoké utlumení nárazů při chůzi. Podešev je opatřena dutinami Tunnel System, které umožňují rozprostřít váhu po celé botě. Veškerou zátěž tak při chůzi či běhu nemusí nést pouze přední část chodidla. Boty jsou také neuvěřitelně lehké a prodyšné. Svrchní část totiž tvoří 4D síťovina, která zároveň noze zajišťuje potřebnou fixaci. Moderní střih a hravé barvy zase dělají z XoRise Phantom skvělou obuv k jednoduchému ležérnímu outfitu do města i na výlety.

CHCI ZJISTIT VÍCE O XoRise POWER >

CHCEM ZISTIŤ VIAC O XoRise POWER >

KOUPIT V E-SHOPU BATA.CZ >

KÚPIŤ V E-SHOPE BATA.SK >

 

KOUPIT V E-SHOPU BATA.CZ >

KÚPIŤ V E-SHOPE BATA.SK >

 

KOUPIT V E-SHOPU BATA.CZ >

KÚPIŤ V E-SHOPE BATA.SK >

KOUPIT V E-SHOPU BATA.CZ >

KÚPIŤ V E-SHOPE BATA.SK > 

SDÍLEJTE