Back to School

Back to School Cupofstyleforbata

Ahoj, jmenuji se Nicole a možná mě znáte z blogu A Cup of Style, který píšu společně se svojí sestrou Luckou. Na našem blogu sdílíme svůj styl jak v módě, tak v životě a snažíme se naše čtenáře inspirovat. Ať už to bude tím, co nosíme, co děláme, nebo jen přístupem, který máme k životu.

Září (a hlavně prvního!) je zvláštní období změny. Končí prázdniny. Máme za sebou všechny skvělé letní zážitky, načerpali jsme sluníčka i odpočinku. Čeká nás nový školní rok. Usedneme ve škole do lavic mezi své kamarády, opět se dostaneme do učícího tempa a máme zpátky svůj denní režim. Možná jsem blázen, ale i přes to, že jsem nikdy nechtěla, aby prázdniny skončily, jsem se přeci jen už docela těšila, až se do školy vrátím.

Kamarádi říkali, že jsem blázen. „Zase ti učitelé, tělocvik a přezůvky,” stěžovali si. V těch já nikdy žádné peklo neviděla. Vybrala jsem si totiž vždy ty, které mě bavilo nosit. Zapomeňte na nevzhledné pantofle! Proč si do školní skříňky nepořídit jednoduché tenisky?

httpwww.bata.czwebkategorienovinky-novinky-zeny687742-bata-platene-tenisky

Jednoduché plátěné tenisky jsou skvělým řešením. Jsou skladné, pohodlné a budou se hodit ke každému vašemu outfitu. Pořiďte si je v jedné z neutrálních barev a problém je vyřešen!

^54DAA4325F38FC0A76CE725E5805EA806E0AE6EC824A10B14D^pimgpsh_fullsize_distr

Slip on tenisky jsou pořád ještě in, a rozhodně jejich výběrem nešlápnete vedle. Nejen, že se prakticky a rychle obouvají (vhodné pro klasické opozdilce!), ale jsou pohodlné jako bačkůrky.

 

http://www.bata.cz/web/kategorie/web-katalog-cz-zeny-tenisky-modni/677002-bata-trendy-tenisky-v-zapletenem-designu?utm_source=blog&utm_medium=post&utm_campaign=Back_to_School&utm_term=f&utm_content=guests

Moji oblíbenci jsou tyto méně tradiční kousky. Aktuálně jsem si v oblečení oblíbila neutrální barvy. Nerada ale chodím oblečena smutně, proto se vždy snažím najít alespoň jeden barevný prvek na doplnění. Červené tenisky tomu dodají šťávu.

httpwww.bata.czwebkategorieweb-katalog-cz-doplnky-damske-kabelky-na-rameno675101-bata-kozena-kabelka-ve-svezim-designu

Do školy nesmíte podcenit ani výběr kabelky. Měla by být pevná, kvalitní a dostatečně veliká. Já preferuji ještě černou nebo hnědou barvu nebo jejich kombinaci. Ta se vám bude hodit opravdu na každodenní nošení.

A jak se letos do školy těšíte vy?

SDÍLEJTE