Baťa míří na Colours of Ostrava. Se stylovým batohem i bohatým programem

Po loňské úspěšné spolupráci najdete i letos od 18. do 21. července Baťu na festivalu Colours of Ostrava. Kromě tradiční Kreativní arény, která tento rok nese motto „Zažij Baťu na vlastní kůži“, si budete moc užít řady novinek. Tou největší z nich jsou festivalové batohy z limitované kolekce, které vznikly ve spolupráci s festivalem a kreativním studiem Kantors Creative Club. Těšit se můžete i na možnost vyměnit si vstupenky za pásky na festival přímo v prodejnách Baťa.

Věříme, že řadu lidí potěšíme zprávou o naší pokračující spolupráci s legendárním hudebním festivalem Colours of Ostrava. Po úspěchu z loňského roku s festivalovými teniskami a originální prezentací naší Kreativní arény letos přijedeme s ještě vychytanějším produktem a ještě nabitějším programem, přijďte si to zažít na vlastní kůži!

Dovezeme vychytané festivalové batohy, které byly slavnostně představeny 14. června během Baťa Festival Fever v pražském flagship storu na Václavském náměstí. Batohy vznikly ve spolupráci s festivalem a studiem Kantors Creative Club. Kromě cool designu nabízí kvalitní zpracování a řadu vychytávek, které oceníte na festivalu i ve městě. Batohy ve dvou barevných variantách mají praktický objem 17 litrů jsou vybaveny pláštěnkou, skrytou kapsou na cennosti, a otvorem na sluchátka i vnitřní kapsou na notebook. Po návratu z festivalu je tak využijete i do města či do práce. Jsou k dostání již nyní na e-shopu.

Kreativní aréna s heslem „Zažij Baťu na vlastní kůži“ nabídne řadu workshopů, ve kterých si můžete festivalový outfit dozdobit doplňky z kůže. Legendární Bloges Robes zde uspořádají svůj Bloges Market a zastaví se i nová ambasadorka značky Baťa zpěvačka Lenny.

A abyste si zábavu festivalu i naší Kreativní arény mohli užívat co nejdřív, nemusíte stát dlouhé fronty u vstupu. Stačí, když si před festivalem skočíte do prodejny Baťa na Václavském náměstí v Praze či na České ulici v Brně a vyměníte vstupenku za pásek na ruku. Pak už můžete zamířit rovnou do víru dění na Colours of Ostrava.

VÍCE INFORMACÍ

SDÍLEJTE