Baťa představuje Red Label. Nejtrendovější kolekci inspirovanou světovými metropolemi

Do obchodů Baťa po celém světě v březnu vstoupila kolekce Red Label, která představuje nejstylovější a nejzásadnější počin tohoto jara. Originální dámské i pánské boty byly vyvinuty ve spolupráci s dalším obuvnickým velikánem – severoamerickou společností Aldo. Snoubí se v nich více než stoleté výrobní znalosti a zkušenosti spolu s posledními světovými trendy. A jedno víme už teď. Jedny vám určitě stačit nebudou!

Společnost Baťa se rozhodla letos zaměřit více na novou generaci zákazníků, kteří se značkou sice vyrostli, ale ne vždy se jim dařilo se s ní ztotožnit. Kolekce Red Label, která je určena všem milovníkům trendů, pohodlí a pohybu, překvapí nejen svou pestrostí, ale i velmi příjemnými cenami. 

Kolekci inspirovanou stylem newyorských a londýnských ulic je vyvinuta ve spolupráci se severoamerickou obuvnickou společností Aldo. Společně jsme zanalyzovali trendy z celého světa a nyní představujeme ucelenou řadu dámské a pánské obuvi, která už by nemohla být víc „fresh“.

Majitelům umožňují boty vyjádřit osobitý charakter a držet krok s těmi nejžhavějšími novinkami ze světa módy a obuvnictví. Zároveň jsou ale boty cenově dostupné, takže si je může pořídit každý, kdo se do nich zamiluje.


SDÍLEJTE