Blíží se módní událost jara. Bata Fashion Weekend se přesouvá do Milána

Módní přehlídky, soutěž pro mladé nadějné návrháře i oficiální představení nové globální tváře Bati pro rok 2018. To vše přinese již druhý ročník Bata Fashion Weekendu, který se uskuteční od 27. do 29. dubna v italském centru módy Miláně. Ti, kteří se do Itálie nedostanou, ale o to nejdůležitější nepřijdou. Hlavní části programu budou totiž letos opět přenášeny živě na naší facebookové stránce.

Po úspěchu loňského Bata Fashion Weekendu, který se konal v pražské La Fabrice, se letos módní událost jara přesune do centra módy – italského Milána (podívejte se na report z minulého ročníku zde). Za účasti vedení společnosti Baťa, známých návrhářů i mladých talentů se během tří dnů představí při přehlídkách nové dámské a pánské modely pro rok 2018. Návštěvníci se mohou těšit i na exkluzivní limitované edice. Součástí akce bude také představení spolupráce s obuvnickou značkou Aldo, v rámci které vznikla dámská a pánská kolekce RED LABEL. Ta je inspirována především současnou pouliční módou New Yorku a Londýna.

Velký prostor bude věnován soutěži Bata Young Designers Challenge, která objevuje a podporuje mladé talenty ze světa obuvnictví. V letošním ročníku soutěže se setká celkem šest finalistů, kteří mají za úkol navrhnout elegantní dámské boty oživené elementy od značky Preciosa.

Během třídenní akce se návštěvníci i novináři budou moci poprvé oficiálně setkat také s novým ambasadorem Bati pro rok 2018. Tento exkluzivní host se více představí i v letním katalogu Baťa.

Ani ti, kteří v poslední dubnový víkend do Milána osobně nezavítají, nepřijdou tento rok zkrátka. Hlavní přehlídky budou v sobotu 28. dubna živě přenášeny na naší facebookové stránce. Skvělou atmosféru módní události jara si tak může užít opravdu každý.

SDÍLEJTE