Čas na přezutí

Pánové, vaše lásky na čtyřech kolech jsou přezuty. Teď je řada na vás. Vyberte si nové boty podle vlastností, které oceňujete u auta.

 

Pánové, vaše lásky na čtyřech kolech jsou přezuty. Teď je řada na vás. Vyberte si nové boty podle vlastností, které oceňujete u auta.

Kozenepolobotkyderby

Dokážete ocenit kožený interiér a precizní zpracování značky Mercedes? Pak si oblíbíte aktuální kolekci kožených bot. Na podzim jsou perfektní třeba v derby stylu s výraznou podešví.

polobotkynamasivnipodesvi

Jste sebevědomý, dbáte o svůj zevnějšek a vaší oblíbenou značkou je BMW. Určitě vsaďte na trendy obuv s výraznou podešví.

weinbrennerkotnickovapanskaobuv

Nedáte dopustit na českou škodovku? Pak je značka Weinbrenner určena pro vás. Téměř celá kolekce byla vyrobena v České republice. Weinbrenner je kombinace moderního designu, kvality a tradiční české výroby.

kotnickovaobuv

Ve vaší garáži parkuje Volkswagen, který je perfektním spojením kvality za přijatelnou cenu. Přesně takové jsou například semišové boty Baťa.

panskakotnickovaobuv

Očekáváte od svého vozu spolehlivost? Ve značkách aut preferujete třeba Toyotu? Vyberte si boty se zateplenou podšívkou.

zateplenetenisky

To, co u aut hledáte, je rychlost a sportovní design. Obdivujete Bugatti? Není nic lepšího než pár nových tenisek.

Designovebotypanske

Potrpíte si na image, jste rád středem pozornosti a nejraději byste řídil červené Ferrari? Pak objevte značku obuvi Blauer. Je pohodlná, kvalitní a hlavně stylová.

SDÍLEJTE