Celosvětovou tváří Bati je zpěvačka Lenny

Novou tváří značky Baťa pro letošní rok je úspěšná česká zpěvačka Lenny. Je to poprvé, co se celosvětovým ambasadorem stala česká osobnost. Spolupráce vznikla zejména díky společnému tématu ženské sebedůvěry, které se promítá jak v hudbě Lenny, tak v kampani Jsem svá & jsem s tím v pohodě. Jako ambasadorka se Lenny poprvé představila na Bata Fashion Weekendu v Miláně na konci dubna.

Poslední víkend v dubnu byla v rámci módní události jara, Bata Fashion Weekendu v Miláně, oficiálně představena letošní tvář značky Baťa. Je jí mladá úspěšná zpěvačka Lenny, která se v Česku i ve světě zapsala hned svou první deskou Hearts. Díky svému charismatu, neotřelé barvě hlasu i perfektní angličtině, se prosadila nejen u nás, ale i ve světě. Úspěchy tak slaví například i v italských či německých rádiích.

Společnost Baťa oslovila Lenny ke spolupráci nejen kvůli tomu, že dlouhodobě podporuje mladé umělce, ale i v návaznosti na novou píseň Enemy. Ta se v rádiích po celém světě hraje od 20. dubna a řeší téma ženské sebedůvěry a síly. Právě toto téma je pro spolupráci mezi společností Baťa a zpěvačkou Lenny stěžejní. V rámci své dlouhodobé kampaně Jsem svá & jsem s tím v pohodě totiž Baťa upozorňuje na problematiku negativního sebehodnocení řady žen a snahy zapadat do módních a společenských standardů. Lenny se do kampaně podporující přijetí vlastních nedostatků a budování respektu k sobě samé aktivně zapojí.

LENNY, tvář značky BAŤA. seznamte se >

„Je mi obrovskou ctí být součástí tohoto projektu. Baťa je společnost s neuvěřitelnou historií – od malého českého obuvníka se rozrostla na jednu z největších módních značek na světě. Rodinný přístup je mi blízký, stejně jako vize značky, a rovněž to, s jakou vytrvalostí vzdává hold svému řemeslu. Ženská hodnota je hlavním poselstvím této kampaně a téma, kterým se i já sama často ve své tvorbě zabývám a jsem ráda, že mohu přispět svým hlasem a svým umem. Hudba má velkou sílu a našim hlavním cílem je prostřednictvím hudby promlouvat k ženám všech generací a napříč světem, jak důležité je být sama sebou. Žít život podle vlastních podmínek, riskovat, nebát se dělat chyby, padnout na dno, mít sílu znovu vstát a začít znovu. Chtěla bych všem ženám říct, že žádný sen není příliš velký a pouze vy samy jste svým vlastním nepřítelem, kdo vás drží zpět,“ dodává Lenny.

Seznámit se s Lenny můžete jak v rozhovoru, který poskytla pro letní číslo katalogu Baťa, tak osobně na festivalu Colours of Ostrava, kde navštíví Baťa kreativní zónu.

SDÍLEJTE