Chic s Czech Chicks

1_logo

Jsme dvě módní blogerky, Hanka (blondýnka) a Veronika (brunetka). Před čtyřmi lety jsme založily blog theczechchicks.com při studiu na VŠB-TU v Ostravě. Po dokončení vysoké školy jsme se přestěhovaly do Prahy a v blogováni pokračovaly, díky skvělým čtenářkám se z našeho hobby stala práce. Jelikož blogujeme dvě, každá nabízíme trochu jiný styl a pohled na módu. Píšeme nejen o módě a našem stylu, ale také o cestování, módních trendech, kosmetických tipech či recenzích a v neposlední řadě se snažíme přidávat i články s tipy, kde dobře nakoupit nebo kde se dobře najíst. Blogování nám zabere většinu času, díky tomu, že jsme dvě, se navzájem fotíme, jedna druhou doplňujeme a stále si přitom nelezeme na nervy, čemuž se všichni diví, většina blogerek totiž přiznává, že ve dvou by to nezvládla.

1_foto

Jako velké milovnice módy jsme byly velmi polichoceny, když jsme dostaly příležitost spojit se s tak významnou společností, jakou Baťa bezesporu je a stát se tvářemi pro novou kolekci. Obě dvě jsme „obuvní maniačky“, zbožňujeme doplňky a baví nás nakupování. Nová kolekce jaro/léto 2016 nás nadchla, nejvíce se nám líbí western styl, zbožňujeme třásně a pohodlí, proto jsme se zamilovaly do kotníkových bot na nízkém podpatku v přírodních barvách, které budou vypadat skvěle k džínsům stejně jako k sukni nebo k maxi šatům.

Baťa je pro nás značka představující tradici, vyrostly jsme v jejich botách a rády bychom našim čtenářkám představily novou hravou kolekci a její možné kombinace.

Czech Chicks – Hanka a Veronika

 

2_foto

INSPIRUJ SE

SDÍLEJTE