Čím překvapí nová kolekce kabelek na jaro a léto?

Kdybychom měli jedním slovem vystihnout kolekci kabelek pro jarní a letní měsíce, asi bychom museli říct jediné: překvapivě pestrá. Nabízí totiž kabelky všech možných typů: od maličkých crossbody, přes středně velké kabelky do ruky až po batohy a bezedné kabelky s pořádným objemem. Dámy si navíc mohou vybírat i z nečekaně pestré škály barev a přírodních i syntetických materiálů. Abychom se v tom kabelkovém ráji však dočista neztratili, dovolili jsme si vypíchnout čtyři trendy, které by v rámci kolekce neměly uniknout vaší pozornosti.

Pastelová móda
Jemně pistáciová? Starorůžová? Nebo raději meruňková? Klidně všechny! Pokud chcete jít s módou, pastelová kabelka (nebo pastelový batůžek) může být chytrou investicí – bude vám stačit jediný doplněk, abyste vykouzlila trendy look, a klidně ho můžete nosit každý den. Pastely zdůrazní vaši jemnou a ženskou stránku, navíc se krásně dají kombinovat mezi sebou – bledě modrá s pudrově růžovou, lila s tyrkysovou… Fantazii se meze nekladou! Výborně osvěží také outfit v neutrálních barvách, jako jsou krémová, bílá nebo světle denimová. 

Detaily ve velkém
Zapomeňte na zapínaní, která jsou buď dokonale nenápadná, nebo dokonce úplně neviditelná. Módní přehlídky světových značek, jako je třeba Michael Kors, jasně ukázaly, že v kurzu budou kabelky s masivními a výraznými přezkami. Pro tento trend platí jednoduché pravidlo: když detaily upoutají vaši pozornost ze všeho nejdříve, je to ta pravá. 

Nesmrtelná fauna & flóra
Jestli nějaké vzory neomrzí a nevyjdou z módy, jsou to rozhodně ty zvířecí. Zatímco textura hadí kůže působí decentně a sofistikovaně, leopardí vzor na první pohled připomíná šelmu a její divokost. Motivům z říše fauny úspěšně konkurují rostlinné vzory – jsou svěží, romantické a báječně se hodí k období jara a léta. Ať už si vyberete květovaný batoh nebo kabelku s hadími detaily, oživení vašeho #ootd máte jisté.

Elegantní batohy
Jedním z trendů, které hned tak nevyšumí, jsou elegantní dámské batohy. Tedy batohy, které okolí neříkají: „Jdu na túru do hor!“ Nýbrž jen tak mimochodem vysílají signál: „Jsem dáma.“ Hodí se k sukni i k šatům, unesou třeba i notebook a zároveň dají páteři na chvilku odpočinout od kabelek. Pokud hledáte vkusný batůžek, který využijete do práce i do města, čerstvá kolekce Baťa vám nachystá nejedno pomyšlení. 

Celou kolekci kabelek najdete zde.

SDÍLEJTE