Dejte červené zelenou

Bojíte se odvážných barev, ale zároveň chcete zaujmout? Nemusíte si hned pořizovat růžový kožich. Zima není jen o černých, šedých či hnědých odstínech. Stačí oživit outfit červenými botami (nebo také kabelkou či batohem) a máte vystaráno. Pozornost kolemjdoucích je zaručena! Máme pro vás několik tipů, jak tento výrazný prvek kombinovat.

ELEGANTNĚ

K úzkým podpatkům se skvěle hodí upnuté kalhoty. Černo bílá klasika je pak sázka na jistotu. Vzorované kalhoty ve stylu „Pied de poule“ (u nás známe jako kohoutí stopa) potvrdí elegantní nadčasovou klasiku. S touto kombinací nešlápnete vedle.

Pro odvážnější: můžete nechat vykukovat lehce kotníky (myslete však i na své zdraví a nepodceňujte venkovní teploty).

LEŽÉRNĚ

Máte ráda komfort a pohodlí? Běháte celý den po schůzkách? Pak jsou tyto boty pro vás jako stvořené. Nižší podpatek a kůže vám zajistí, že v nich bez problémů vydržíte celý den. Věřte, že pokud v podobném outfitu s červenými botami dorazíte na pracovní schůzku, budete nepřehlédnutelná. Stačí doplnit o elegantní kabelku a je z vás hvězda!

 

STYLOVĚ  

Pro milovnice trendů a extravagance doporučujeme sáhnout po červených kotníkových botách s ozdobnými cvoky. Zkombinujte je s kratší délkou kalhot, sukní nebo šatů, aby vynikly efektní detaily. Červená vypadá skvěle s denimem – ať už světlým nebo tmavým. U nás zvítězil světlý odstín. Otrhané okraje pak dokreslí rebelský look. Hurá do ulic!

Tak dejte červené zelenou!
SDÍLEJTE