DESET dokonalých dárků pro muže

Pánové typicky vítají dárky funkční a praktické, tedy žádné lapače prachu. Pokud se rozmýšlíte, čím letos obdarovat své blízké, máme pro vás 10 vánočních tipů, které budou mít u mužů pod stromečkem úspěch. Následující seznam udělá radost nejen vašemu synovi, manželovi, tátovi či dědečkovi, ale také přímo vám. Na většinu položek se totiž vztahují výhodné slevové kupony!

 1. Slušivá čepice
  Divila byste se, kolik mužů ocení, když jim vyberete základní zimní doplněk – pěknou čepici. Dvojnásob to platí pro chlapy, kteří nesnáší nákupy oblečení, zvláště v přetopených centrech a v předvánočním shonu.
 2. Rukavice pro prima chvíle

  Možná vás to nikdy nenapadlo, ale rukavice muž často upotřebí u velmi sympatických příležitostí – když se vodí s milou za ruku, když veze kočárek, když jde se psem na procházku, když jede s partou na výlet… Nedáváte „jen“ rukavice, dáváte více času na čerstvém vzduchu!

 3.  Cool ponožky

  Přiznáváme na rovinu: darovat kvalitní designové ponožky od Bati je trochu risk. Až si je váš muž vyzkouší, nebude chtít nosit žádné jiné. Ale zase budete mít jasno v dárcích na veškeré další Vánoce, narozeniny a jmeniny…

 4. Frajerská šála

  Všimněte si, kolik hollywoodských krasavců nosí kolem krku ležérně uvázanou šálu. Kvalitní pánský šál totiž kromě komfortního pocitu měkkosti a tepla dodává taky šmrnc a styl. Je to tedy vlastně dárek 3v1!

 5. Kožená peněženka

  Dáváte synovi nebo bráchovi obálku s penězi, aby si Ježíška vybral sám? Zkuste to letos jinak! Bankovku schovejte do stylové peněženky z pravé kůže, určitě vám dotyčný za tuhle investici poděkuje.

 6. Pánská taška

  Od elegantních aktovek až po menší crossbody – pánské tašky se vyrábí v široké škále stylů, materiálů a velikostí. Šikovný dárek na cesty do práce, do školy i do světa.

 7. Papuče s humorem

  Znáte všechny ty vtipy, co kolují o mužích „pod pantoflem“? Pokud váš drahý zrovna potřebuje nové bačkory, přibalte mu k nim i nějaký ten fór či vtipnou hlášku – posunete tím klasický dárek na úplně nový level.

 8. Nový rok, nový opasek

  Co si budeme nalhávat, o Vánocích často bývá jídla víc než dost, je to tedy ideální čas darovat mužům z rodiny nové opasky. Ladně se tak vyhnou novoročnímu splínu, že si museli starý pásek o několik dírek povolit…

 9. Kvalitní boty

  Ne nadarmo se profesionální stylisté shodují, že minimálně polovinu módního dojmu dělá obuv. Že si nejste stoprocentně jistá mužovým vkusem a velikostí nohy? Vždy můžete zakoupit dárkovou poukázku a v lednu se k Baťovi vypravit společně.

 10. Slavnostní doplňky

  Pokud trochu váháte s padnoucí velikostí oblečení a bot, zvažte, jestli váš muž neocení kravatu nebo motýlka. Optimální dárek pro pány, které v roce 2020 čeká promoce, plesová sezóna, rodinná svatba nebo jiná velká událost.

 

SDÍLEJTE