Do televize přichází reklamní spot „Překvapivě Baťa“ s hudební novinkou „In your shoes“

Do televize přichází reklamní spot „Překvapivě Baťa“ s hudební novinkou „In your shoes“

Vzájemné pošťuchování, žertovné ksichtíky, salvy smíchu – v takhle rozverné náladě vznikal nový televizní spot „Překvapivě Baťa“ s Taťánou a Ondřejem Gregor Brzobohatými. Slavná manželská dvojice před kamerou rozehrála svůj pověstný smysl pro humor, a tak celé natáčení probíhalo v uvolněné až rošťácké atmosféře, která k jaru a létu zkrátka patří. Dějištěm energického reklamního spotu, který se na televizních i online kanálech poprvé objeví v úterý 4. března,  byla přímo jedna ze značkových prodejen.

V rámci spuštění kampaně na televizních obrazovkách také poprvé zazní píseň In your shoes, kterou pro Baťu složil právě novopečený ambasador Ondřej Gregor Brzobohatý. „Jde o žánr a styl, který mi sedí a ve kterém hodlám pokračovat i na mém dalším albu, které bude v mnoha směrech uvolněnější a barvitější,” naznačil Ondřej, který do písně In your shoes zapojil samá zvučná jména z hudební branže. Vokály brilantně nazpívala mladá zpěvačka Elis Mraz, režie se ujal Štěpán FOK Vodrážka, kytarové struny ovládl Josef Štěpánek.

Anglický text – ačkoli to u něj nebývá zvykem – napsal sám Ondřej. „Angličtinu jsem pro tentokrát zvolil, jelikož jde o přirozenou zvukomalebnost, která je s tímto žánrem neodmyslitelně spojena. Sebelepší český text potom zní do anglofonního frázování kostrbatě a uměle. Neznamená to ale, že bych přestal psát texty v češtině, jen je zábavné, zkusit to i jinak,” dodal na vysvětlenou nejen pro své věrné posluchače.

Pokud se chcete nakazit smíchem a chytlavým refrénem In your shoes, určitě se podívejte jak na online verzi spotu, která se skládá ze tří příběhů, tak na sestřihy z natáčení. Nebo rovnou přijměte naše srdečné pozvání do backstage – zákulisní fotoreport jsme koneckonců chystali jen a jen pro vás! 

PODÍVEJTE SE NA BACKSTAGE VIDEO!

 

SDÍLEJTE