Dress boots: Stylová jistota pro každou příležitost

Dress boots už nejspíš znáte. Možná ne podle názvu, ale od vidění určitě! Zjednodušeně by se dalo říct, že jsou to pánské polobotky, které obstojí v podzimním dešti a blátu, ale současně svému nositeli neudělají ostudu ani tam, kde se očekává formální look. Ale dost teorie – k čemu se dress boots hodí a jaké další výhody mají, to už si ukážeme konkrétně čerstvé podzimní kolekci.

Suchou nohou, a ještě stylově
Obrovskou devizou nové kolekce dress boots je materiál. Všechny modely jsou vyrobeny z pravé kůže – tím pádem jsou skvělou volbou do kanceláře i na volnočasové aktivity. V interiérech se můžete spolehnout na jejich prodyšnost, v exteriérech vás zase nezklamou, ani když počasí začne být nepředvídatelné a mrazivé. Mimochodem – sofistikovaný design bot přímo počítá s nějakým tím deštěm či sněhem, takže jsou vzory děr navrženy tak, aby urychlily schnutí po navlhčení.

 

Různé módní směry, různé příležitosti
Dress boots jsou báječně univerzální – hodí se nejen k různým příležitostem, ale také k různým módním stylům. A rozhodně se vás nebudou ptát na ročník narození – sluší totiž všem věkovým kategoriím! Na druhé straně ale nejsou vůbec uniformní – díky propracovaným detailům oživí look každého muže. A s jakými outfity je vlastně kombinovat?

Kalhoty? Ohrnout, prosím!
Ať už zvolíte džíny nebo plátěné kalhoty, nezapomeňte si ohrnout nohavice! Krásně tím vynikne vaše obuv se všemi precizně navrženými a zpracovanými detaily. Už jen kvůli nim se vyplatí stavit se na prodejně a prohlédnout si jednotlivé modely zblízka. Na výběr máte z několika nadčasových barev usně, a svůj pár favoritů si v podzimní kolekci dress boots najdou dokonce i zarytí odpůrci zavazování tkaniček.

SDÍLEJTE