Excentrický podzim

Excentrický podzim

Není žádným tajemstvím, že vedle hodinek jsou boty nejzásadnějším pánským doplňkem. Boty jsou prostředek k sebevyjádření, reflektují osobnost i náladu. Letošní módní trendy to umožní více než kdy jindy. Pánská obuv už dlouho nebyla tak excentrická.

VÝRAZNÉ PODRÁŽKY

panskepolobotky

Trend číslo jedna letošního podzimu. Výrazné podrážky jsou všude. Najdete je na elegantních botách, botách inspirovaných punkem i sportovních teniskách. Kombinujte je k nejrůznějším outfitům – inspirujte se třeba návratem 90. let a noste je k džínům a volnému svetru.

DOPLNIT VÝRAZNÉ PODRÁŽKY

 

chelsea

CHELSEA

Anglická retro obuv, která prožívá obrovský boom. První chelsea byly vyrobeny obuvníkem samotné královny Viktorie jako pohodlná alternativa ke standardním botám viktoriánské éry. Chelsea se znovu vrátily na scénu v roce 1960 a nejvíce je proslavili The Beatles.

Komfort chelsea je zaručen díky perfektnímu kotníčkovému střihu s kulatou špičkou a nízkému podpatku. Extra pohodlí dodávají charakteristické elastické boky. Chelsea mají elegantní vzhled, většinou bez zdobení a jsou vyrobeny s minimálním prošitím. Skvěle se hodí k džínům i ležérnímu obleku.

DOPLNIT CHELSEA 

CHUKKA

chukkapanskepolobotky

Trend číslo 3 – Polobotky v chukka stylu nejsou také žádnou novinkou. Svůj původ mají ve hře póla, ze které byl také odvozen jejich název.  „Chukker“ je časový interval během hry.

Ležérní střih ke kotníkům se vyznačuje šněrováním se dvěma až třemi páry oček na každé straně. Chukka by měly dokonale přilnout ke kotníkům tak, aby nenarušovaly střih kalhot. Tradičně se vyrábí ze semiše, ale najdeme je i v jiných materiálech.

Chukka boty jsou ležérní a nehodí se pro oficiální příležitosti. Naopak jsou ideální do práce či na neformální obchodní setkání. Vyzkoušejte je a budete překvapení, jak pohodlné a zároveň trendy tyto boty jsou.

DOPLNIT CHUKKA

 

sportovnitenisky

NORMCORE

 Už jste slyšeli o normcore? Bláznivý módní trend vznikne, když zkombinujete normální s hardcore. A jak vytvořit tento módní trend? Prostě obléknete svůj oblíbený odpolední oblek a doplníte ho výraznými sportovními teniskami. S normcore budete IN od New Yorku přes Paříž a Miláno až po Prahu.

DOPLNIT NORMCORE

SDÍLEJTE