Farmářky, neohrožená ikona mezi botami. I v zimě.

Funkční bota módní ikonou

 

Nesmrtelné farmářky. Boty, které z pracovní obuvi povýšily na oblíbený módní trend a stále se drží na výsluní. Není divu, snoubí totiž dohromady funkčnost i estetiku.

Farmářky neboli „workery“ sloužily původně jako pracovní obuv farmářů a dělníků, je tedy jasné, že máme co do činění s botami, které musí být pohodlné a zároveň poskytovat nohám oporu a ochranu. Díky těmto vlastnostem se z nich brzy staly boty na běžné nošení. Největší boom pak přišel v 90. letech, kdy se z nich stala doslova ikona, kterou si oblíbili lidé po celém světě, včetně módních guru a celebrit. Jejich popularita trvá dodnes a zdá se, že farmářky zkrátka nikdy nevyjdou z módy.

 

Do mrazivé zimy vybaveni

 

Máte na farmářky zálusk, ale říkáte si, že byste si měli pořídit raději něco teplejšího, ať kvůli módě nemrznete? Máme skvělou zprávu! Když venku opravdu přituhne, nemusíte dělat kompromisy. Obujte naše nové farmářky v zimním provedení – s hřejivým kožíškem a nepromokavou úpravou.

Kromě zateplení se mohou pochlubit inovací v podobě speciální obsázky, která lemuje vrch boty. Tato obsázka se používá také na ochrannou obuv, a tak i naše farmářky nyní poskytují lepší ochranu díky vlastnostem jako je voděodolnost, žáruvzdornost a zvýšená odolnost proti oděru.

 

Ušité na míru všem podmínkám.

Ať už dáte přednost tradičním farmářkám nebo některému z našich nových trendy modelů, vždy bude platit, že se nemusíte přizpůsobit botám, ale boty se přizpůsobí vám, a to v každé situaci. Vyrazte v nich s elegancí do města na kafe nebo jistým krokem do zasněženého terénu, farmářky vás nikdy nenechají ve štychu.

Outfit podle celebrit

 

Stejnou variabilitu nabízí i pokud jde o doplnění outfitů. Velbloudí klasika dokonale ladí k modrým i černým slim džínům nebo trendy koženým kalhotám a naše nové modely v moderních barvách můžete bez obav obout i k sukni nebo šatům. Svrškům se také meze nekladou, k farmářkám se hodí péřovka, zimní bomber nebo parka a skvělý look vykouzlíte i v kombinaci s elegantním kabátem.

 

 

 

S poctivým řemeslem nejdál dojdeš

 

Farmářky pro vás vyrábí šikovné ruce ševců a šiček v naší továrně v Dolním Němčí, proto máte jistotu, že každý pár bot, včetně toho vašeho, dostal náležitou pozornost a péči. Když i vy budete o své farmářky správně pečovat, stanou se vaším spolehlivým parťákem na několik zim. Nevíte, jak na to? Mrkněte sem https://www.bata.cz/pece-o-obuv.html .

 

 

SDÍLEJTE