Festivalová horečka u Bati. Sezónu odstartovali Lake Malawi a limitovaná kolekce batohů

S téměř tropickým počasím a prázdninami na dosah ruky jsme u Bati oficiálně zahájili letní festivalovou horečku. Ve Flagship Storu na Václavském náměstí v Praze jsme na čtvrtek 14. června nachystali bohatý program, který byl jen malou ochutnávkou toho, co připravujeme na letošní festival Colours of Ostrava.

Čtvrteční podvečer v prodejně Baťa na Václavském náměstí zpestřila DJka djane luMichell či kapela Lake Malawi, která se stala oficiální tváří naší retro kolekce Hotshots. O tom, proč kluci nosí boty, které měl i Kurt Cobain z Nirvany, se už brzy dočtete v novém katalogu Baťa.

Hlavní hvězdou večera (ostatní vystupující prominou) byla ovšem limitovaná kolekce batohů, které vznikly speciálně pro letošní ročník festivalu Colours of Ostrava. Krásné a praktické batohy ve dvou barevných variantách, na kterých se podílelo kreativní studio Kantors Creative Club, jsou už teď trhákem. Od horní přezky po pevné dno jsou plné vychytávek, díky kterým je můžete vzít s sebou jak na letní festivaly, tak na podzim do města či do školy. Sedmnáctilitrový obsah a speciální kapsa na notebook navíc zajistí, že do nich sbalíte všechno potřebné.

Tenisky i batohy netradičním způsobem představila skupina parkouristů Urban Sense. Ti ozkoušeli nejen pevnost a pohodlnost legendární obuvi a odolnost batohů, ale i výdrž prodejny. Nad některými jejich přeskoky a salty přes regály se návštěvníkům tajil dech.

Na akci plnou hudby, zábavy a letní nálady se kromě zákazníků Bati či členů Baťa klubu dorazila podívat třeba i blogerka Nikol Moravcová, která už za měsíc do kreativní arény Baťa na Colours of Ostrava přiveze kromě zbývajících členek Bloges Robes i svůj legendární Bloges Market.


SDÍLEJTE