Jak na romantické šněrovací boty

Jako každá žena i já miluji boty. Stává se, že jdu do obchodu pro svetr a odejdu s dalším párem bot. Dobře vyrobené boty totiž dokážou pozvednout každý outfit. U bot je proto důležité koukat především na kvalitu zpracování. Přeci jen s botami, které vypadají levně, moc parády nenaděláte.

Baťa je pro mě sázka na jistotu. Pokaždé se těším hlavně na jarní a letní kolekci. Se zvědavostí čekám, čím nás zase překvapí…Jako blogerka samozřejmě sleduji aktuální módní trendy, takže jsem byla nadšená, když jsem zahlédla v kolekci botky na šněrování. Ty se drží na výsluní již několik sezón a já miluji, jak vypadají na noze něžně a sexy zároveň. 

Na následujících fotkách Vám představím tři vybrané kousky a řeknu Vám, s čím bych je kombinovala. 

Černé balerínky do špičky vypadají sexy a cool. Přitom jsou tak pohodlné, že v nich vydržíte celý den bez problémů. Hodí se k šatům, jak můžete vidět na fotce. Skvěle ale budou vypadat i s džíny a obyčejným bílým tričkem. Pro ženy, které pracují v kanceláři, jsou jistě skvělá možnost, jak vyměnit klasické lodičky a přitom vypadat žensky. Špičatá bota je prostě elegantní a krásně opticky prodlužuje nohu.

Jako další botky jsem si zamilovala tyhle bílé krásky na podpatku.  Hned, jak jsem je vytáhla z tašky, jsem měla v hlavě jasnou představu, s čím si je obléknu. Skvěle jdou totiž dohromady s dalším velkým trendem sezóny – holými rameny. Na to, že podpatky moc nemusím, mě mile překvapilo, jak pohodlné jsou. I vázání kolem kotníků je krásně měkké. Jelikož je z jemné látky, nezanechává na noze otlačeniny a neškrtí. To je opravdu velké plus. Dámy, které tento typ bot znají, jistě ví, co myslím. 

S čím je kombinovat? Určitě máte v šatníku šaty, ke kterým budou výborně pasovat. Ideálně s květy či divočejšími barvami. Světlé botky se zkrátka kombinují mnohem lépe než černé. Skvěle se hodí i ke kalhotám a halence. Kalhoty volte ve stylu boyfriend s dírami a doplňte jednoduchým tílkem. Variant, jak je nosit, je ale opravdu hodně.

Poslední krásky v botníku jsou tyhle růžové sandálky. Růžová je asi největší trend této sezóny a díky střihu a materiálům si budete myslet, že máte na noze bačkůrky. Oblékla jsem si je k džínům, které nosím převážnou většinu roku. Jak již bylo řečeno, s růžovou nyní nemůžete šlápnut vedle, takže tyhle sandálky jsou sázkou na jistotu. 

A vybrat si jen jedny? To prostě nejde! Každé jsou natolik jiné, že jsem si je zamilovala všechny.

odvažte se s naší šněrovací kolekcí >

ODVIAŽTE SA S NAŠOU ŠNUROVACOU KOLEKCIOU >

 

KOUPIT V E-SHOPU BATA.CZ >

KÚPIŤ V E-SHOPE BATA.SK > 

KOUPIT V E-SHOPU BATA.CZ >

KÚPIŤ V E-SHOPE BATA.SK >

 

KOUPIT V E-SHOPU BATA.CZ >

KÚPIŤ V E-SHOPE BATA.SK >

KOUPIT V E-SHOPU BATA.CZ >

KÚPIŤ V E-SHOPE BATA.SK >

SDÍLEJTE