Jak se sbalit na festival? Posbírali jsme pro vás osvědčené triky

Sezóna letních festivalů je tu a s ní i nutnost zabalit se tak, aby člověku nic nechybělo, a zároveň se celá jeho výbava vešla ideálně do jednoho batohu. Protože my u Bati letos v červenci vyrážíme na Colours of Ostrava, kde bude mimo jiné i naše Kreativní aréna Baťa, zeptali jsme se na osvědčené tipy a triky přímo našich kolegů.

 

„Základem každého výletu jsou samozřejmě pořádné boty. Do batohu balím vždycky osvědčenou trojici – tenisky, žabky, gumáky. Na cestu pak mám nějaké pěkné sandálky. S tím si zaručeně vystačíte v jakémkoliv počasí i outfitu,“ radí Eva Zapletalová, Retail activation specialist.

Kdybyste náhodou tenisky zapomněli nebo je během festivalu protančili, na stánek Baťa si můžete přijít pro nové. Třeba rovnou pro limitovanou edici navrženou Milanem Caisem z Tata Bojs a vyrobenou pouze pro festival Colours of Ostrava.

Content & Graphic Manager Alžběta Landsbergerová nedá dopustit na letní vůně. „Nikdy nezapomenu do tašky hodit příjemný svěží parfém, vlhčené ubrousky a minerální vodu ve spreji. Když se člověk během koncertů mačká v davu, měl by ostatním alespoň příjemně vonět. Nezbytností jsou taky špunty do uší. Člověk díky tomu zvládne hodiny a hodiny hudby, aniž by mu hučelo v uších. A v noci se skvěle vyspí, i kdyby sousedé ve vedlejším stanu zpívali až do rána.“

Od davů si můžete oddechnout i v Baťa chill-out zóně, kde bude ve spolupráci s Knihomodulem Nadace Tomáše Bati, nachystáno kromě příjemného posezení i příjemné počtení.

„Skvělá věc je šátek. Na sluníčku poslouží jako ochrana proti slunci a při večerních koncertech či posezení zahřeje ramena a krk. S sebou si beru i ozdoby do vlasů či na tělo. Zaberou minimum místa a člověk s nimi dokáže oživit i obyčejné tričko a džínové šortky,“ doporučuje Brand Manager Junior Hana Marcaníková.

Pokud byste chtěli oživit i své boty, na stánku Baťa můžete popustit uzdu své kreativitě a pomalovat si tenisky Tommy Takkies.

PR specialista Veronika Pešková má osvědčenou radu, která může pomoct i ostatním. „Do velkého batohu nikdy nezapomenu přibalit ještě malý baťůžek nebo tašku přes rameno, kam můžu dát nezbytnosti jako klíče, doklady, peníze či foťák. Zní to jako banalita, ale divili byste se, kolik kamarádů si k vám nakonec bude chtít dát věci, které mají po kapsách.“

Batoh či taška se vám bude hodit i na fotky, které si s kamarády můžete pořídit v Baťa fotokoutku. Fotky vám totiž na památku vytiskneme a darujeme. A třeba se vám do záběru podaří ulovit například i Milana Caise či Terezii Kovalovou, kteří se v Baťa zóně budou pohybovat.

vybavte se na festival >

VYBAVTE SA NA FESTIVAL >

KOUPIT V E-SHOPU BATA.CZ >

KÚPIŤ V E-SHOPE BATA.SK > 

KOUPIT V E-SHOPU BATA.CZ >

KÚPIŤ V E-SHOPE BATA.SK >

   
SDÍLEJTE