Jak vyrůst o 8 cm za 10 minut a být slavná

Jak vyrůst o 8 cm za 10 minut a být slavná 

Isabel je dcera modelky a je malá. Trpí komplexem méněcennosti. Ve svých 15 letech se rozhodne, že svůj komplex překoná a navíc bude slavná. Napíše si proto plán.

Isabelin plán, jak být slavná… a vysoká

1. Vyrůst (alespoň o 5 cm)
2. Být originální (vždy a všude)
3. Být slavná!!!

Isabel je netrpělivá. Chce svůj plán realizovat okamžitě. Přemýšlí, jak vyrůst o 5 cm během 10 minut. Její spolužačky nosí vysoké podpatky, ale ona nenávidí vše, co je příliš ženské a přeslazené. Miluje pánské oblečení a hlavně tenisky.

Isabel dostane nápad! Vloží do tenisek kus 5cm korku. Úkol č. 1 splněn. Isabel je vysoká, a přitom nosí svoje oblíbené tenisky.

Být originální je pro Isabel hračka. Tátův oblek přešije během dopoledne a vyrazí do města hledat slávu.

Čas plyne a Isabel už nešije oblečení jen pro sebe. Je módní návrhářkou a má své vlastní kolekce šperků a oblečení. Ale pořád není slavná.

Píše se rok 2010. Isabel ve svém ateliéru pracuje na nové kolekci. Přemýšlí nad botami – jak zaujmout, být originální… a vyrůst. Isabel si vzpomene na svůj nápad z dětství a vytvoří kolekci bot, která se zapíše do dějin módy.

Isabel Marant je slavná módní návrhářka, která jako první v roce 2010 představila kolekci tenisek na skrytém podpatku. Když designovala první model, řekla:  „Tyto boty bude nosit celý svět.“

A měla pravdu! Tenisky na skrytém podpatku rychle sestoupily z přehlídkových mol rovnou na ulici.

Dnes se také vy můžete inspirovat pestrou kolekcí tenisek na skrytém podpatku, které vymyslela výjimečná dívka, která chtěla být slavná… a vysoká. 

Věř, že i ty můžeš být slavná, originální a vyrůst o 8 cm za 10 minut. Mrkni na www.bata.cz.

SDÍLEJTE