Jaro v kancelářích. Objevte sílu laseru a světlých barev

Obrovským současným módním trendem je tzv. laser cut (česky by se to asi dalo přeložit jako zdobení materiálu pomocí laseru). Na doplňcích, a obzvlášť na botách, vypadá tenhle efekt naprosto dokonale! My jsme se rozhodli, že vám ukážeme, s čím takové botky kombinovat.

BUSINESS WOMAN

Pracujete v korporátní firmě, máte přesně daný dress code a kostýmek je váš denní chleba? Co takhle zkusit lehkou obměnu klasické šedivé či černé barvy a sáhnout po kalhotovém kostýmu v bílé barvě? Jasně, že bílé oblečení není úplně praktické, ale když ono vypadá tak krásně. A jsme přece dámy! Takže se v práci určitě dokážeme nepolít kávou a nezamazat marmeládou z koblihy hned při ranní poradě, že ano? 

Zvolíte-li světlý outfit, doporučujeme sáhnout i po světlých doplňcích. Třeba po pudrově růžových uzavřených sandálcích na podpatku z nové kolekce Laser Shape, které budou vypadat elegantně a jarně.

Náš tip: Víte, že bílá barva sice úplně nezeštíhluje (ach jo), ale zato ubírá léta a dodává nositelce mladistvý vzhled (hurá)?

 

BOHÉMSKY ŠIK

U světlých barev ještě zůstaneme. Jen vám je tentokrát ukážeme v ležérnější variantě pro všechny, kteří nemají v práci tak striktní pravidla oblékání.

K botám a kabelce v metalické měděné úpravě jsme vybrali světlý outfit, aby trendy doplňky mohly co nejvíc vyniknout. Krajkovou sukni, nebo jako v našem případě šaty, můžete doplnit volnějším svetříkem a rozkošný outfit na teplé jarní dny je na světě.

Náš tip: Až si budete pořizovat nové balerínky, doporučujeme zvolit ostřejší špičku. Ta totiž dokáže úplně zázračně opticky prodloužit nohy i přesto, že máte boty bez podpatku!
SDÍLEJTE