Jedny chunky boots do každého botníku!

Robustní, masivní. Asi tak by se dalo přeložit anglické „chunky“, které ve spojení s botami kraluje (pod)zimním trendům. Pozitivní zprávou je, že chunky boots při chůzi poskytují kromě velké dávky stylu i velkou dávku pohodlí. 

Na první pohled zaujmou

Jestli něco chunky boots umí, tak je to upoutat pozornost. Svým designem totiž vyvolávají dojem, že jste buď právě sesedla z motorky, nebo že dokonce připlouváte vesmírnou lodí. Na druhou stranu se ale nemusíte bát, že by šlo o nepraktický módní výstřelek. Tato robustní obuv je do nepříznivého počasí jako dělaná – ať je venku říjen nebo leden. S čím je ale vlastně kombinovat?

„It“ boty pro „in“ ženy

Chunky boots už dávno nejsou doménou rebelek, motorkářek a milovnic punkové éry 80. a 90. let. Naopak, patří do botníku každé ženy, která chce držet svižný krok s módou –  dají se totiž nosit napříč styly, na X různých způsobů. K černým slim fit džínům se hodí úplně stejně skvěle jako k sukni nebo k šatům. A bezvadně vyniknou i v kombinaci s volným delším trikem a koženou bundou. Schválně si to vyzkoušejte!

P.S. Pokud by vám náhodou docházela módní inspirace, na Instagramu najdete pod hashtagem #chunkyboots více než 10.000 příspěvků z celého světa. To je na jednu podzimně-zimní sezónu až až!

SDÍLEJTE