Kolekce Insolia uvádí: ty nejpohodlnější vysoké podpatky na světě!

Jarní tipy: dokonalé pohodlí na podpatcích i v balerínkách

Líbí se vám vysoké podpatky, ale po pár hodinách nošení máte chuť se okamžitě přezout? Už nemusíte! Představujeme vám kolekci Insolia: nejpohodlnější obuv s vysokými podpatky, která kdy spatřila světlo světa. Jaké tajemství ukrývá technologie Bati, díky níž odzvonilo kompromisům mezi krásou a pohodlím?

Pro krásu už se nemusí trpět!
Ať už si chcete obout vyšší podpatky do práce, na svatbu nebo na promoci, věříme, že si zasloužíte nejen úžasně vypadat, ale taky se při chůzi skvěle cítit. Abyste si při každém kroku nevzpomněla na přísloví, že se „pro krásu musí trpět“, doporučujeme pořídit dámské boty z čerstvé kolekce Insolia. Díky stejnojmenné technologii vám zaručí až trojnásobnou dobu nošení ve srovnání s běžnými botami na vysokém podpatku, a přitom jsou cenově dostupné.

Elegantní černou, nebo cihlově červenou?
Patentovaná technologie Insolia je naším vlastním vynálezem, najdete ji tedy jedině na botách od Bati. V nové kolekci Insolia dominují dvě velmi elegantní a snadno kombinovatelné barvy: černá a nude. Na své si ale přijdou i milovnice odvážnějších odstínů, třeba cihlově červené či žluté. Kolekce pracuje i s různými materiály – jak s kůží, tak se syntetikou.

Zázračné pohodlí po celý den
A v čem spočívá tajemství úspěchu? Hlavní výhodou je, že technologie Insolia o 30 % sníží tlak na přední část vašich chodidel, díky čemuž se zlepší a vyrovná postoj vašeho těla. Navíc snižuje tlak na kolena a omezuje bolesti v dolní části zad. Zázrak je na světě – můžete na podpatcích směle chodit celý den. A když říkáme celý den, myslíme opravdu celý!

Raději nové balerínky?
Nicméně, pokud vás nelákají boty na vysokém podpatku, ať jsou sebevíc pohodlné, potěší vás nová kolekce jarních balerínek. Elegantní i trendové, asymetrické i tvarově klasické, pastelové i barevně neutrální – zkrátka zajímavé a velmi pohodlné kousky pro jarní každý den. Které si zamilujete, už necháme jen na vás!

Objevte kouzlo celé kolekce Insolia zde.

SDÍLEJTE