Která crossbody kabelka se k vám hodí?

Má jasné poznávací znamení: dlouhý popruh, který se nosí přes tělo. Crossbody kabelka je krásným důkazem toho, že i trendy doplňky mohou být navýsost praktické. Aby vám ale crossbody kabelka sloužila k maximální spokojenosti, chce to při výběru vzít v potaz 3 základní kritéria: velikost, materiál a designové provedení. Stačí si odpovědět na následující otázky a tu pravou crossbody kabelku máte na dosah!

  1. Jste minimalistka, nebo maximalistka?

Pokud jste zvyklá nosit u sebe jen to nejnutnější – klíče, platební kartu, mobil, rtěnku – skvělou volbou pro Vás bude mini crossbody. Hodí se na širokou plejádu příležitostí: oběd s kamarádkou, drink s kolegy, večeře s láskou, bujará party i obyčejná procházka. Jestli je Váš seznam nezbytností naopak dlouhý, lepší pro vás bude větší verze crossbody. V každém případě ale platí, že žádnou kabelku není vhodné přetěžovat – hrozí totiž, že by se mohla rozpadnout!

  1. Jak dlouho chcete crossbody nosit?

Nemáme teď na mysli, jestli svoji kabelku budete mít na těle pět nebo osm hodin. Ale celkovou životnost kabelky, jakou si představujete. Obecně existují 3 druhy materiálů, ze kterých se kabelky vyrábí: pravá useň, umělá kůže a textil. Zatímco kožené kabelky budou ve vašem šatníku opravdovou stálicí, u crossbody umělých a textilních je třeba počítat s tím, že tak dlouhou životnost nemají. Hodí se proto hlavně dámám, které si je kupují jako (relativně) chvilkovou módní záležitost.

  1. Který design krásně doplní Váš styl?

Kabelka – a ta crossbody není žádnou výjimkou – by Vám pochopitelně měla ladit k botám, k celkovému outfitu i k osobitému stylu oblékání. Hledáte kabelku, kterou nikdo nepřehlédne? Pak vás určitě zaujmou crossbody zdobené cvočky, flitry nebo vysokým leskem. Co se barev týče, paleta je opravdu pestrá a fantazii se meze nekladou. Obecné pravidlo říká, že světlá kabelka výborně vynikne na tmavém #ootd. Vůbec se ale nebojte tohle pravidlo porušit,  hlavní je, aby Vám kabelka seděla a cítila jste se při jejím nošení sama sebou.

SDÍLEJTE