Město / příroda

Město – energické, pulzující, plné inspirace a nekonečných možností. Město, kde v jedné ulici najdete zábavu, smích, tanec, vzdělání, dobrou kávu a hned za rohem mládí na počkání. Město je matkou nápadů, vynálezů, kolébkou pokroku. A vedle něho existuje příroda – klidná, tichá, harmonická. Jaký je náš současný životní styl? Převládá v něm město, nebo příroda?

Weinbrenner - město / příroda

Konzumní život, pro město tolik typický, ustupuje a začíná být stále více vidět nový životní styl. Knihkupectví plní příručky o minimalismu, v interiérech převládá skandinávský design. Na sociálních sítích se objevují návody, jak se zbavit nahromaděných věcí. Lidé pochopili, že majetek štěstí nezajistí, a výlety plánují místo do nákupních center zase raději do přírody. Fastfoody jsou postupně nahrazovány bio potravinami z farmářských trhů a bylinky začínají vyhrávat nad tradiční nabídkou lékáren.

Životní styl lidí se mění a tentokrát se zdá, že je to změna k lepšímu. Styl, který se dere do popředí, uctívá přírodu. Zároveň ale přijímá dary, které nabízí město. Zdá se, že hledání rovnováhy mezi městem a přírodou je životním stylem dneška.

A právě filozofie založená na harmonii mezi městem a přírodou je jedním ze základních stavebních kamenů značky Weinbrenner. Design obuvi Weinbrenner se inspiruje přírodními materiály a zemitými barvami. Precizní zpracování se přizpůsobuje tempu velkoměst. Střih zaručuje dokonalé pohodlí i moderní look. Velká část kolekce je navíc vyráběna v České republice a prochází rukama lidí, kteří dokonale ovládli své řemeslo. Každý jeden pár obuvi Weinbrenner je vytvářen s ohledem na potřeby moderního člověka. Vypadá skvěle na lesní cestě zapadané listím i na vydlážděné ulici.

Weinbrenner reprezentuje nový životní styl. 

Ženy, poznejte ho!

Muži, poznejte ho!

SDÍLEJTE