Mladistvá značka Red Label přináší svěží květiny i nadčasovou šedou

 Po loňské úspěšné spolupráci s americkou obuvnickou značkou Aldo se i letos na jaře objeví na pultech prodejen Baťa značka Red Label určená milovníkům trendů a pohodlí. Můžete se těšit na hravé květinové potisky i pohodlnou nadčasovou obuv nejen do kanceláře. Pozvěte jaro do svého šatníku a inspirujte se novinkami z newyorských a londýnských ulic.

Dámská kolekce Red Label uspokojí jak odvážné ženy vystupující z davu, tak milovnice praktičnosti a pohodlí.

Co patří k jaru víc než rozkvetlé louky a květiny? Florální potisk proto najdete jak na lodičkách, tak na teniskách. Pokud necháte rozkvést vaše boty, můžete zbytek outfitu ladit do jediné barvy. Lehké pudrové šaty v kombinaci s květinovými lodičkami vás promění v něžnou vílu. Zvládnou ale oživit a rozveselit i přísný černý pracovní kostýmek.

Pokud naopak raději volíte nadčasové jednobarevné boty, které nevyjdou z módy, potěší vás kolekce založená na moderním střihu a odstínech šedé. Ani tak ale nemusí být váš jarní šatník nuda. Můžete totiž sáhnout po některé z květinových kabelek či batůžků, které kolekci doplňují. Díky skvělým cenám celé Red Label kolekce navíc ani nemusíte dělat kompromisy a můžete si pořídit jak umírněné lodičky na týden v kanceláři, tak rozkvetlé tenisky na víkendová toulání po evropských metropolích.
Nová pánská kolekce se nese ve znamení pohodlí. Zároveň ale pánové rozhodně nemusí rezignovat na styl a trendy. Jarní pánské boty Red Label spojují poslední světové obuvnické trendy s příjemnými materiály a pohodlnými střihy. Prostě ideální ležérní mladistvé boty do města i do kanceláře, které skvěle doplní chino kalhoty či lehké plátěné kalhoty. Pleteninové svršky bot kromě zajímavého detailu navíc zaručí, že nohy budou po celý den dýchat.

 

SDÍLEJTE