Obuv Baťa – Bata.cz

4 vychytávky, které vám usnadní nákup

Rádi byste drželi krok s módními trendy nebo už nemáte jediný nositelný pár bot? Ať už potřebujete novou obuv z jakéhokoliv důvodu, jděte na její pořizování chytře. Baťa nabízí hned několik vychytávek, díky kterým vybrané zboží snadnou koupíte, vyměníte nebo vrátíte. Navíc si můžete nové boty objednat až domů a za jejich doručení nezaplatit ani korunu. A to už je dobrý důvod si v našem e-shopu vybrat.

Potřebujete nové boty, kabelku či pásek, ale nemáte na obchody čas

Chápeme, že možná nemáte na chození po obchodech čas nebo vás to jednoduše nebaví. Proto všechno naše zboží najdete i v e-shopu Baťa. Přehledně seřazené, detailně popsané a hezky nafocené. Během pár minut můžete mít vybráno a při placení nemusíte stát frontu.

Nemáte čas nákup vyzvedávat, ale za doručení se vám nechce platit

V Baťa internetovém obchodu jste si vybrali super tenisky, elegantní mokasíny či novou tašku. Nemáte ale poblíž žádnou prodejnu Baťa a za doručení balíčku domů se vám nechce platit. Řešení je naprosto jednoduché. Stačí v e-shopu Baťa nakoupit za 499 Kč a máte doručení zdarma. A s naší nabídkou obuvi a doplňků Baťa rozhodně nebude těžké pořídit si hned několik nových kousků.

Než došla zásilka, vyrostla vám noha

Občas se prostě stane, že vám přes noc vyroste noha a boty už nesedí. Ani tak se jich vzdávat nemusíte vzdát. Zboží zakoupené na bata.cz jednoduše je vyměníte na každé naší prodejně. Bezplatně a bez problému.

Neměli jste svůj den a chcete své rozhodnutí vzít zpět

Došly vám nové boty a po rozbalení jste zjistili, že to prostě není ono? Nevadí. Vezměte nenošenou obuv Baťa či doplňky do jakékoliv prodejny nebo zboží zašlete zpět poštou a my vám vrátíme peníze.

PŘEJÍT NA BATA.CZ – PROHLÉDNOUT NABÍDKU ONLINE

SDÍLEJTE