BAŤA COMFIT: Obuv pro ty, kteří věří v symbiózu designu a pohodlí

Letošní kolekce Comfit má vytyčený jasný cíl. Nejen, že chce být pro své nositele jasnou volbou při cestě za pohodlím, ale i stylovém kouskem v botníku. Cílem tedy je,  aby si mohl každý užít stylové pohodlí, a to na každém svém kroku. Ať už jste ve městě, v práci, na procházce, na zahradě… jednoduše kdekoli!

hodí se ke všemu, co vás baví

V této kolekci jsme se zaměřili hlavně na casual styl s velmi výraznými parametry casual obuvi. Obuv z kolekce Comfit vás tak díky svému širokému záběru v designu může doprovázet na jakoukoliv příležitost – ať už si je vezmete do práce, na oslavu nebo třeba jen na jarní procházku. Obuv Comfit je z velké části šitá ručně a jsou zde používány výhradně přírodní materiály. Tentokrát se také můžeme pyšnit evropskou výrobou s velkým důrazem na estetiku a jakousi hravost, kterou nám design letošní Comfit kolekce nabízí.

 

 

UKÁZAT CELOU DÁMSKOU KOLEKCI >

 

Náš tip 

“Pokud chcete mít výrazný outfit, doporučuji zvolit oblečení a doplňky nejlépe v jedné nebo dvou tlumených barvách a podpořit je výraznými, hravými botami – například těmi z kolekce Comfit.”

Vladimír Špelda, manažer kolekce

než je obujete na nohy, projdou nám rukama

 

Technologicky jsou boty z kolekce Comfit naprostá špička. Extra lehká a ručně šitá konstrukce podporuje flexibilitu obuvi, měkká broušená useň zajišťuje dokonalý fitting a prodyšnost. Pohodlná stélka drží nohu jako v bavlnce a elastická šněrovadla se starají o snadné nazouvání i inspirativní vzhled. 

 

 

 

 

UKÁZAT PÁNSKOU KOLEKCI COMFIT >

 

filozofie soft spot

Co tímto máme namysli? Je to jednoduché. Protože je pro nás myšlenka komfortu na prvním místě, stejně tak přistupujeme i k designu. Jednoduše věříme, že když se budete cítit dobře a jistě na každém kroku, bude i každý váš den úspěšnější. A přesně tuto myšlenku jsme se snažili předat našim zákazníkům kolekcí Comfit, která ve vás probudí pocit jistoty, pohodlí a úspěchu.

 

SDÍLEJTE