Ohlédnutí za BFW v Miláně. Co se líbilo členům Baťa klubu a co slavným blogerkám?

Ještě než začneme chystat všechny skvělé letní akce, chtěli jsme se spolu s návštěvníky Bata Fashion Weekendem naposledy ohlédnout za módní událostí jara. Jak hodnotí víkend nabitý módou, nejnovějšími kolekcemi a zajímavými hosty? Co nejvíc zaujalo členy Baťa klubu a co potěšilo třeba blogerku Nikol Moravcovou?

Členy Baťa klubu, které jsme do Milána na BFW vzali s sebou, nejvíce oslovila módní show. Ocenili také soutěž mladých talentů.

Jaké byly Vaše pocity, když jste se dozvěděla, že právě Vás Baťa klub vezme do Milána na Bata Fashion Weekend?

Bylo to šokující a překvapující zároveň. Dalo se těžko uvěřit, že je to tak. A potom přišla radost a těšení se na zážitky s firmou v Miláně. Ještě nyní nemohu uvěřit, že jsme byly s Baťou na tak nádherné akci.

Co se Vám na Bata Fashion Weekendu líbilo nejvíce?

Nakupování v prodejně Baťa v Miláně, kde jsme byly s dcerou příjemně opečovávány personálem. Nakonec jsme odešly se třemi kabelkami značky Baťa pro celou naši ženskou část rodiny. Kabelky nás okouzlily zpracováním, materiálem i barvami. Přesto, že italsky neumíme, cítily jsme se jako doma a bavilo nás to. Tu radost cítíme i nyní. Vrcholem a nejkrásnější událostí víkendu však byla večerní přehlídka a umělecká show. Byla úžasná výkonem všech umělců, humorem. Byla to show nejvyšší kvality. Ocenily jsme i propojení se soutěží mladých designerů, kteří při tvorbě vždy sledovali hlubší záměr. Byl to zážitek, který mě inspiroval a vzbudil úctu k tomu, co umíme v Česku vytvořit. Na skutečně světové úrovni a s profesionálním přístupem, který nepostrádá srdce a cit pro věc.

Kolik párů bot je ve Vašem botníku a kolik jste si jich s sebou vzala do Milána?

Nyní myslím jedenáct párů, které nosím, a do Milána se mnou cestovaly čtyři páry.

Je ve Vašem botníku nějaký pár bot, který má pro Vás speciální význam?

Speciální je každý pár, protože boty kupuji vždy tak, aby mně nebo mým blízkým dělaly radost a byly pohodlné, krásné a ladily k outfitu. Každý pár se tak stává jedinečný a stylově nepostradatelný. Mám ráda tvořivou volbu při výběru pro každý den a různé příležitosti i kombinace, které kvalita boty umožňuje pozvednout na příjemný zážitek a pohodový den. Bota, která nesedí, zkazí celý den. To se mi naštěstí při nakupování u Bati v posledních letech nestává. Takže je to doslova „radost z každého kroku“.

A jak hodnotí milánský módní víkend české blogerky, modelky či redaktoři?

Nikol Moravcová, influencer, blogerka a moderátorka

BFW v Miláně mě opravdu překvapil organizací, profesionálním přístupem, performancí na světové úrovni či originálně pojatou módní show, ze které jsem načerpala mnoho inspirace. Také mě potěšilo vystoupení české zpěvačky Lenny na afterparty. Bylo mi velkým potěšení být součástí tak krásné a prestižní události.
Andrea Kalousová, influencer, modelka a česká Miss World 2015

Bata Fashion Weekend se mi moc líbil. Bylo to krásné zpestření mého pobytu v Miláně. Příjemně mě překvapil průběh akce. Vše bylo hezky naplánované a připravené. A co si vybavím, když se řekne značka Baťa? Koženou a kvalitní obuv.

Alexandra Sedláčková, influencer

Celý víkend byl jedním slovem fantastický. Kde jinde uspořádat takovou módní událost než v Miláně? Líbil se mi palác, který byl vybrán pro přehlídku, a byla jsem příjemně překvapena zjištěním, že Baťa podporuje mladé umělce prostřednictvím soutěže Young Designers Challenge. Překvapením pro mě bylo i zvolení nové tváře Bati, a to Lenny, která je skvělá hudebnice. Její nový videoklip ve spolupráci s Baťou je naprosto boží! 

Jiří Hofbauer, Editor For Men

BFW se mi líbil a moc. Byl to skvělý zážitek. Tři úžasné dny v italské metropoli módy. Skvělý program, který byl bohatý, a díky skvělém týmu lidí byl vždycky čas i na prosecco. Asi nejvíc mě překvapilo samotné místo pořádání. Miláno! No páni! Líbilo se mi, že realizační tým byl z velké části český. A pak samotná show a performance v Palazzo Mezzanotte. Mám také velkou radost, že globální ambasadorkou Bati se stala úžasná Lenny.

Baťa pro mě znamená odkaz. Silnou značku, která překročila hranice nejen české země, ale i Evropy, a stal se z ní skutečně globální brand. Jsem lidsky pyšný na to, že původem česká značka má obchody po celém světě. Upřímně mě zajímá, co by řekl pan Baťa, kdyby viděl, kam se značka, nesoucí jeho jméno, dostala. Jestli by se mu líbila show a co by řekl na samotné boty.

PODÍVEJTE SE NA REPORT Z BFW >

 

 

SDÍLEJTE