Oslava ženskosti s technologiemi

technologie_banner

My ženy milujeme boty. Boty jsou jako pověstná třešinka na dortu každého outfitu. Do bot se nemusí hubnout ani přibírat, a to je možná důvod, proč je milujeme ještě o malinko víc. Boty jsou vášeň. Bez nich se neobejdeme, věrně s námi kráčí po celý náročný den. Když spěcháme do práce, dobíháme na autobus, jdeme na oběd, na kávu s kamarádkou a večer jsou s námi na večeři i na romantické večerní procházce.

Boty nás provází na každičkém kroku, a to jich denně uděláme až 8 000. Aby boty vydržely naše náročné tempo, musíme je pečlivě vybírat. V kolekci dámské obuvi Baťa najdeme dvě výjimečné technologie určené moderním ženám.

Baťa technologie

Oslavte spolu ženskost v moderním pojetí s technologiemi Baťa.

OBJEVTE TECHNOLOGIE BAŤA

shoes_2

Flexible je věnována ženám, jejichž náročný životní styl vyžaduje maximálně pohodlnou obuv.

Technologie je vyvinuta na základě letitého výzkumu rozmanitosti chůze i anatomie chodidla a zaručuje celkovou rovnováhu při chůzi i měkký došlap. Flexible je založena na speciální stélce, která tlumí nárazy a na jedinečně flexibilní protiskluzové podešvi.

BAŤA FLEXIBLE

Technologie Insolia

Insolia je špičková technologie pro ženy, které se bez podpatků neobejdou, i pro ty, které nosí podpatky jen ve výjimečných situacích.

Jedinečnost technologie Insolia spočívá ve speciálním střihu, který přenese váhu těla ze špičky na patu a zafixuje chodidlo do anatomicky přirozenější polohy. Design podpatku je navíc navržen tak, aby zajistil lepší stabilitu. S Insolií se připravte na opravdu pohodlnou chůzi na podpatcích.

BAŤA INSOLIA

Ženy milují boty a Baťa oslavuje ženy a jejich životní styl nejnovějšími technologiemi. Každý den vyvíjí nejnovější technologie, aby se ženy cítily opravdu krásně celý den.

SDÍLEJTE