Osvědčené triky, jak na bezchybný romantický styling

Další várka romantiky přichází s novou kolekcí Baťa Elegant Knit. Jestli hledáte boty, ve kterých můžete prochodit celé léto, právě jste je našly.

Celá kolekce je laděná do černé, hnědé a pudrově růžové. Kromě toho, že je krásná, je i velmi praktická. Háčkovaný efekt na vrchním dílu dodává botám holčičí romantický vzhled a vysoké platformy spolu se silnými podpatky nebo klínkem vás vynesou až do (módního) nebe. 

My jsme se rozhodli vám ukázat typicky letní outfit, který sluší snad úplně každé dívce a ženě. Bílé volné šaty, slaměný klobouk a velká taška, do které se vejde kromě pracovních věcí i deka na odpolední posezení v trávě cestou z práce. A k tomu ještě čokoládově opálené nohy, sluncem vyšisované vlasy a spousta pih. No není to dokonalý styling?

Jestli si na šaty příliš nepotrpíte, tak k téhle kolekci bot vyberte třeba volný bavlněný overal, vzdušnou tunika nebo obyčejné tílko a džínové šortky či sukni.

P.S.: Délku šatů a sukní volte úměrně svému věku. V osmdesáti nosí minisukně jen Tina Turner. Prozradíme vám ale jeden jednoduchý trik, jak poznat, která délka je ještě „únosná“. Postavte se bosá na zem, volně svěste ruce. Tam, kde vám končí prostředníček, je vaše nejkratší možná délka. Pokud ovšem nemáte nohy jako Karolina Kurková. Pak pro vás tohle pravidlo samozřejmě neplatí.
SDÍLEJTE