Čtyři tipy, jak být hvězdou večírků

Období firemních večírků a vánočních dýchánků s přáteli či rodinou je tu. I těm otrlejším dává obvykle plný kalendář zabrat. Jak se připravit a čeho se vyvarovat, abyste byli za hvězdu společnosti? A na co si dát pozor, abyste mohli další den fungovat? Přečtěte si náš návod, jak zvládnout hravě všechny párty a oslavy až do Silvestra.

1. Plánujte a odmítejte

Protože má prosinec jen 31 dní a den 24 hodin, budete muset plánovat, abyste všechno stihli. Pokud to ale jen trochu jde, vybírejte si. Je lepší zvolit jediný večírek a pobýt trochu déle než se na každém pár minut mihnout. Jestliže máte v týdnu jednu akci za druhou, nechte si volný víkend. Zkuste také zapřemýšlet, zda se nedají některá setkání spojit. Místo deseti vánočních setkání s přáteli uspořádejte jeden společný výlet na vánoční trhy.

2. Pořiďte si univerzální párty výbavu

Asi u třetího večírku vám dost možná dojdou nápady, jaké si obléct šaty a co nazout za boty. Pořiďte si univerzální boty na večírek, které se budou hodit ke všemu.

Letos se nosí satén, kamínkové ozdoby i metalické barvy. Boty s ozdobami či v kovových odstínech navíc spolu s psaníčkem vytvoří výrazný doplněk, ke kterému stačí obléct tmavé šaty a docílíte elegantního vzezření. Na silvestrovskou párty pak usedlejší společenské šaty vyměňte za mini šaty v metalických odstínech.

3. Dodržujte životosprávu

Ne, že by toto pravidlo neplatilo po celý rok, ale v tomto náročném období vás zdravá životospráva zachrání. Během dne pijte v práci dostatek čisté vody. Pročistí vám nejen pleť, ale i játra. Na večírcích se nejprve najezte, než se pustíte do pití. Zkuste si i v nabitém programu najít alespoň třikrát týdně čas na pohyb. Nejen, že se neprojeví kalorie z alkoholu a chlebíčků, ale tělo rychleji zregeneruje a vypořádá se s hříchy probdělých nocí. A kdykoliv je to možné, spěte.

4. Vytvořte si krabičku poslední záchrany

Čas i starosti vám ušetří krabička poslední záchrany, kterou si vytvoříte s sebou na večírky. V psaníčku či kabelce s sebou vždycky mějte pár náplastí, žvýkačku, rtěnku, kterou můžete použít jako růž, gumičku či sponky, spínací špendlík či šitíčko a prášek proti kocovině. Těchto pár drobností totiž umí předejít pořádným trapasům.

 


KOUPIT

KÚPIŤ


KOUPIT

KÚPIŤ


KOUPIT

KÚPIŤ


KOUPIT

KÚPIŤ


KOUPIT

KÚPIŤ


KOUPIT

KÚPIŤ

 

VÍCE Z KOLEKCE PARTY SHOES

VIAC Z KOLEKCIE PARTY SHOES

 

SDÍLEJTE