Podrážka nadýchaná jako marshmallows? Inovátorská kolekce tenisek Power Mello slibuje sladký komfort

Kdo by neznal měkoučké pěnové bonbony, které se dají opékat u táboráku? Pokud patříte mezi milovníky marshmallows, určitě vás nadchne revoluční design tenisek Power Mello přímo inspirovaný touto cukrovinkou! Od dubna si u Bati můžete pořídit vlastní pár tenisek z kolekce Mello, a to jak v kamenných prodejnách, tak na e-shopu.

Jestli kanadští designéři značky Power mlsali marshmallows, když vymýšleli koncept unikátních podrážek z pěnových polštářků, to už se dnes asi nedozvíme. Jisté ale je, že vyvinuli nadýchanou podešev, která dodá vašim krokům lehkost a dosud nepoznaný komfort – to vše díky božsky měkkému došlápnutí.

Na rozdíl od sladkostí, které inspirovaly i celý název kolekce Mello, tyto volnočasové boty ale rozhodně nejsou „z cukru“. Naopak – pro podrážky i svrchní textilní část tenisek byly vybrány odolné a pevné materiály, které vám zaručí dlouhotrvající životnost (a radost z) každého páru.


Modelová řada Mello nabízí tenisky dámské i pánské, šněrovací i nazouvací, s kontrastní podrážkou i bez. Senzačně se hodí pro sportovní look v městském stylu. Nebojte se z bonbónů marshmallows načerpat nápady i pro ostatní kousky svého outfitu. Skvěle se k teniskám budou hodit sladké pastelové barvy a nadýchané svršky.

Ať už si obléknete prošívanou bundu, džísku nebo bomber, objem nejlépe podtrhnete tím, že dolů zvolíte kontrast, tedy upnuté kalhoty. Pak už stačí jen nazout parádní tenisky Mello od Bati, doplnit cool kšiltovku či ledvinku a hurá do ulic.

 

SDÍLEJTE