POŘÁDNÉ BOTY PRO POŘÁDNÉ CHLAPY

Co by to bylo za pořádného chlapa, kdyby nevlastnil alespoň jeden pár „bagančat“. A je úplně jedno, jestli jsou jeho vášní motorky nebo se mu líbí army look. V těchto botách dokážete přežít zimu v klidu a s nohama v teple.

Vysokým kotníčkovým koženým botám se zavazováním na tkaničky se nejčastěji říká „biker boots“ (motorkářské boty) nebo „working boots“ (pracovní boty). Pocházejí ale z armády, proto by se měl spíš používat název „combat boots“. Ať už jim budete říkat jakkoliv, pokaždé na nich najdete výrazné zipy nebo šněrování, přezky, výrazné pásky přes kotník, masivní podešev a „traktorovou“ podrážku. Všechny tyhle prvky z nich dělají opravdu praktické boty.

Což ovšem neznamená, že je nutně musíte nosit jen na dobrovolná armádní cvičení, přikoupit si k nim Harley-Davidson, popřípadě začít stavět lešení. Bagančata můžete v klidu nosit do města. Třeba k úzkým džínám a kožené bundě. 

Ve dvou nových kolekcích Urban Soldier Hard Worker najdete bagančata v černé, hnědé, antracitově šedé i zelené barvě. Kdyby vám nestačily všechny ty přezky a zipy, můžete sáhnout po modelech, které mají navíc výrazné žlutohnědé tkaničky.Tip na styling: K takovým botám se nejvíc hodí denim a kůže. Přihodit můžete i flanelovou košili nebo zelenou parku. Zkrátka všechno to, co nosí motorkáři, vojáci nebo dělníci. Inspirace „z ulice“ totiž nikdy nevyjde z módy, a navíc v takovém outfitu docílíte toho, co chce většina mužů. Vypadat stylově, a přesto tak, jako že se vůbec nesnažili. 😉

 

 

SDÍLEJTE