PŘICHÁZÍ EVOLUCE STYLU. BAŤA FASHION WEEKEND SE VRACÍ DO PRAHY!

Nechat se pohltit efektní módní show, která boří stereotypy, nebo procestovat v čase 125 let fungování značky Baťa. Přesně tak může znít váš plán na víkend 13.-14. dubna. V pražském Paláci Žofín se totiž koná Baťa Fashion Weekend, událost šitá na míru pro všechny milovníky stylu, kreativity a zábavy.

 

Nabitý program třetího ročníku Baťa Fashion Weekendu spojuje téma „Evoluce stylu“. Těšit se můžete na propracovanou módní show s audiovizuálními efekty, soutěž Baťa Young Designers’ Challenge nebo jedinečnou obuvnickou výstavu. Chybět nebude ani kreativní zóna, kde si můžete sami „osahat“ tvůrčí práci návrhářů.

Vedle nápaditosti chce Baťa podpořit i vaši odolnost vůči tlaku společnosti na uniformní představu o kráse. „Součástí Manifesta značky Baťa je i podpora lidí k tomu, aby se cítili příjemně právě takoví, jací jsou. Naše předvádějící modelky a modelové to budou reflektovat. Takže místo velmi hubených a cool modelek očekávejte staré, mladé, hubené nebo silnější. Zkrátka celé spektrum lidí, kteří jsou sami se sebou spokojení,“ poodkrývá poselství přehlídky Jana Barbati Chadová.

Vstupné je zdarma, není tedy proč váhat. Kdy jindy se vám naskytne příležitost nahlédnout do tradiční baťovské dílny, porovnat, jak se liší italská kolekce od čínské, nebo zmapovat vývoj značky Baťa napříč její dlouholetou historií? Atmosféru této jedinečné akce si nejlépe užijete přímo na místě, ve víru návrhářů, celebrit a módních influencerů z celého světa. Zoufat si, nicméně, nemusíte ani v případě, že se do Prahy na Baťa Fashion Weekend nedostanete. Veškeré dění bude živě streamované do celého světa – stačí sledovat náš oficiální Facebook (@BataCzech).

Těšíme se na vás na Žofíně! 

Nebo sledujte sobotní živý přenos na našem facebooku.

VŠECHNY INFORMACE ZDE >

Tak vypadal minulý ročník v Miláně!

SDÍLEJTE