Přinášíme vám tipy, jak potěšit své partnery či tatínky.

Dárky pro něj

Už vám dochází nápady, čím potěšit manžela, bratra nebo tatínka? Možná je to jednoduší, než si myslíte.

  • Boty nejen do roboty

Většina mužů, bez ohledu na věk, nakupování příliš v lásce nemá. Oblečení tak mnohdy nosí doslova do roztrhání těla a od oblíbeného trička si rovnou koupí čtyři barvy, aby do obchodů dlouho nemuseli. Pokud jim tedy vyberete nadčasové kožené boty, které se hodí pro běžný den v práci či pochůzky po městě, zlobit se určitě nebudou. Pokud si na výběr přeci jen netroufáte, vždy můžete darovat poukázku na nákup.

  • Výbava pravého gentlemana

Každý muž si zaslouží vkusné doplňky, které povýší i běžný outfit do práce. Rozhodně tak nic nepokazíte kvalitní koženou peněženkou. Na rozdíl od koženkové bude elegantně stárnout se svým majitelem a nebude se po čase drolit. To samé platí i o pásku, který umí kromě padajících kalhot zachránit i obyčejnou kombinací džínů a košile.

  • Kdo si hraje…

Trocha hravosti v životě i v šatníku ještě nikomu neuškodila. Pořiďte proto letos barevné ponožky, zajímavé manžetové knoflíčky, originální motýlky nebo hravé klobouky. Možná zjistíte, že muži vašeho života si trochu extravagance a pohledy ostatních vlastně užívají.


KOUPIT

Kúpiť


KOUPIT

Kúpiť


KOUPIT

Kúpiť


KOUPIT

Kúpiť


KOUPIT 

Kúpiť


KOUPIT

Kúpiť

TIPY PRO NĚJ

PROHLÉDNOUT VÁNOČNÍ KATALOG

TIPY PRE NeHO

PREZRIEŤ VIANOČNÝ KATALÓG

 

SDÍLEJTE