Proč milovat podzim?

Nejlepší terapie na sychravý podzim je nakupovat boty. Bot totiž není nikdy dost. Už jste někdy byla v situaci, kdy jste v plném botníku nenašla ani jedny vhodné? Pokud ano, tady je seznam, který vám pomůže, aby vám letos na podzim nechyběl ani jeden základ podzimního botníku.

Proč milovat podzim?

1. Černé lodičky
na vysokém podpatku

černé lodičky

Nestárnoucí klasika v kůži je prostě absolutní podzimní Must-Have. Když bezradně pátráte v botníku, lodičky vás na 99 % zachrání. Dodají šmrnc kostýmku i sukni a vytvoří sofistikovaný look v kombinaci s denimem (který je, jen tak mezi námi, zase základ podzimního šatníku).

DOPLNIT ČERNÉ LODIČKY

 

lodičky na platformě

2. LODIČKY
NA PLATFORMĚ

 Nemáte zrovna náladu trávit celý den na vysokých podpatcích, a přesto chcete vypadat elegantně? Zachrání vás lodičky na platformě. Jsou pohodlné a doprovodí vás do práce i na nákupy. Skvělá alternativa ke klasickým lodičkám na vysokém podpatku.

DOPLNIT LODIČKY NA PLATFORMĚ

3. Elegantní kotníčková
obuv na vysokém podpatku

elegantniboty

Když začne být venku sychravo a lodičky nestačí, přichází na řadu kotníčková obuv. Model v jednoduchém elegantním designu, stejně jako lodičky, skvěle doplní kostýmek i ležérní outfit.

DOPLNIT KOTNÍČKOVOU OBUV NA VYSOKÉM PODPATKU 

 

tenisky

4. LEŽÉRNÍ TENISKY

 Dokážete si představit život bez tenisek? Ujistěte se, že vám nechybí tenisky v barevných tónech podzimu. Doplní džíny i ležérní kalhoty.

DOPLNIT LEŽÉRNÍ TENISKY

5. KOTNÍČKOVÁ OBUV
NA NÍZKÉM PODPATKU

 kotnickovaobuv

Hledáte boty do práce, do školy, do města, na procházku, na večeři i na podzimní výlet s přáteli? Sáhněte po kotníčkové obuvi v podzimním designu.

DOPLNIT KOTNÍČKOVOU OBUV NA NÍZKÉM PODPATKU

 

kozacky

6. KOZAČKY

 Důvod, proč milovat podzim ještě o trochu více, jsou kozačky. Bez podpatku, když musíte být celý den na nohou, a s podpatkem, když chcete dodat svému outfitu rafinovanost.

DOPLNIT KOZAČKY

SDÍLEJTE