Propojte svět sportu a byznysu a omlaďte si jednoduše šatník

  

S koncem prázdnin už je nadohled babí léto, kdy vyměníme otevřené sandálky a žabky za pevnější obuv. Jedním z trendů, které se pro přechodné období mezi parnými letními dny a tuhými mrazy skvěle hodí, je athleisure. Kombinace byznysového oblečení v podobě bílých košil, sak či pouzdrových sukní s prvky sportovního oblečení je letos sázka na jistotu. Výhodou tohoto trendu je, že vám kromě mladistvé a trochu rebelské jiskry dodá i větší pohodlí v práci či při celodenním zařizování.

Aby bylo jasné, že se jedná záměr, nikoliv o omyl nebo nedostatek čistého oblečení, doplňte sportovně-byznysový outfit o sportovní boty. Vsaďte na lehkou sportovní obuv, kterou byste použili pro mírný jogging v parku či na sálové lekce.

Například tenisky z kolekce Light Running využijete jak na vycházku se psem či dopoledne s dětmi v parku, tak na pracovní schůzky. Stačí vyměnit mikinu za bílou košili a delší kabátek či sako. Místo tepláků pak přidejte tříčvrteční kalhoty nebo ohrňte nohavice riflí. Spolu s větší taškou vytvoříte seriózní, ale přesto zajímavý pracovní outfit.

Tenisky se nemusíte bát zkombinovat ani se sukní. Například spolu s pouzdrovou sukní a upnutým topem působí mladistvě a zároveň elegantně. Po práci přidejte džínovou bundu, psaníčko či menší kabelku přes rameno a můžete směle vyrazit do města na drink s přáteli.

Dobře vypadají tenisky i v kombinaci s pánskými saky a košilemi. Můžete tak jednou provždy zapomenout na tvrzení, že sportovní tenisky se do práce či na schůzky nehodí, a klidně si ráno po cvičení nechat obuté stejné boty. Nejen, že půjdete s dobou a uberete si hravými outfity pár svíček z narozeninového dortu. Navíc si velmi rychle zvyknete na pohodlí, které s sebou trend athleisure přináší. Tenisky ze sportovních kolekcí totiž musí dobře posloužit i při cvičení. Jsou proto obvykle plné nejmodernějších technologií a vyrobené z kvalitních materiálů. I při každodenním pobíhání tak skvěle utlumí otřesy při dopadu a vydrží i hektičtější pracovní tempo.

OBjevte trend athleisure>

objavte  trend athleisure >

KOUPIT V E-SHOPU BATA.CZ >

KÚPIŤ V E-SHOPE BATA.SK > 

KOUPIT V E-SHOPU BATA.CZ >

KÚPIŤ V E-SHOPE BATA.SK >

   

 

SDÍLEJTE