Průvodce podzimními trendy

Průvodce podzimními trendy

Podívejte se na podzim z pozitivní perspektivy, z perspektivy módních trendů a začněte nejlépe od spodu – od bot. Přehlídkovým molům vévodí excentričnost a nesourodé módní kombinace, které upoutají pozornost.

MASIVNÍ, OPRAVDU
MASIVNÍ PODRÁŽKY

6916147 

Inspirujte se trendem 90. let a objevte traktoráky nebo kotníčkové boty a kozačky na masivních podešvích s výraznou strukturou. A k čemu je nosit? Punk styl je trefa do černého – roztrhané skinny džíny, volný svetr i kostkovaná košile.

DOPLNIT MASIVNÍ PODRÁŽKY

 

 

5416185

NORMCORE

Už jste slyšeli o normcore? Bláznivý módní trend vznikne, když zkombinujete normální s hardcore. A jak vytvořit tento unisexový módní trend? Prostě natáhnete vytahaný svetr, volné džíny a doplníte výraznými sportovními teniskami a pokud možno i drahou kabelkou. S normcore budete IN od New Yorku přes Paříž a Miláno až po Prahu.

DOPLNIT NORMCORE

BALERÍNY S 
PRODLOUŽENOU
ŠPIČKOU

BALERÍNY S PRODLOUŽENOU ŠPIČKOU

Romantické, nenápadné baleríny dostaly v této sezóně výrazný šmrnc. Oživte svoji sbírku balerín o chic modely s prodlouženou špičkou. Noste je k volným kalhotám i džegínám. Pro extra šmrnc k nim zvolte klobouk, který stejně jako baleríny s prodlouženou špičkou nesmí ve vašem podzimním šatníku chybět.

DOPLNIT BALERÍNY S PRODLOUŽENOU ŠPIČKOU

 

 

5944448

CHELSEA

Nejsou univerzálnější a zároveň více trendy boty letošního podzimu. Chelsea slaví svůj návrat už po několikáté. Světlo světa spatřily už za vlády královny Viktorie a světel ramp se dočkaly v 60. letech, kdy je nosili slavní The Beatles. Kombinujte je k elegantním outfitům do práce i k ležérním stylům do města a úspěch je zaručen.

DOPLNIT CHELSEA

DÁMSKÉ PÁNSKÉ
POLOBOTKY

5246184

Pánský styl v dámském podání – to je váš rafinovaný podzim 2015. Vzpomeňte si na Marlene Dietrich nebo Twiggy, obě vášnivě milovaly pánské obleky. Tzv. dandy styl si zamilujete i vy. Je pohodlný a trendy.

DOPLNIT DÁMSKÉ PÁNSKÉ POLOBOTKY

 

SDÍLEJTE