Recyklovat je trendy! Buďte blíž přírodě s jarní kolekcí Weinbrenner Nature

Pokud rádi jdete naproti trendům, které vydrží na výsluní déle než jednu sezónu, máme pro vás žhavý tip. Udržitelnou obuv! Jak je vidět i na světových veletrzích, módní využití recyklovaných PET lahví a dalších odpadových materiálů zažívá velký boom. Pozadu nezůstává ani značka Weinbrenner. Na jaro/léto 2020 uvádí udržitelnou kolekci, která je přírodě doslova o krok blíž.

Recyklovaná podešev + korková stélka = láska
Nejvýraznějším prvkem jarní kolekce Weinbrenner Nature je podešev – a to jak vizuálně, tak z hlediska materiálu. Pozorné oko si hned všimne, že podešev je „jiná“. Přesněji řečeno, vyrobená z expandované pryže se 40% příměsí granulátu z odpadu. Co na první pohled není zřejmé, ale nositel/ka bot to jistě ocení, je korková stélka – a když říkáme korková, máme na mysli čistý, 100% korek, žádnou umělou náhražku.

 

Myslí na dámy, na pány i na přírodu
Pánové si mohou vybrat z celkem pěti variant jarních polobotek, jež kromě recyklované podešvi spojují decentní, neutrální tóny. Dámy mají na výběr ze čtyř párů nových bot od značky Weinbrenner, které pro změnu pracují s velmi svěží paletou jarních barev.

Evropské, eko a elegantní
Kolekce „připravená pro lepší přírodu“, jak by se dal parafrázovat slogan Engineered for better nature, si může získat vaše sympatie i tím, že byla vyrobena v Evropě, konkrétně v Portugalsku. Je krásnou ukázkou, že se dá vyrobit kvalitní pár bot, aniž bychom plýtvali přírodními zdroji, a kromě užitku a stylu může přinášet i dobrý pocit, protože vdechuje nový život recyklovanému odpadu.

Více informací o kolekci Weinbrenner Natureproduktech naleznete zde.

SDÍLEJTE