JAK SE FOTÍ JARO V ZIMĚ?

Barevné fotografie plné radosti a pohybu. Je ale focení nových kolekcí opravdu taková zábava, jak se zdá ze stránek nového katalogu? Přečtěte si, jak jsme chystali nové číslo jarního Baťa katalogu, a zjistíte, zda je příprava časopisu práce snů nebo nikoliv.

PODÍVEJTE SE SAMI

Ačkoliv jsme jarní katalog fotili už začátkem ledna, počasí nám přálo a značilo blížící se konec zimy. Venku bylo slunečno a příjemných jedenáct stupňů. O přirozené světlo jsme se tedy bát nemuseli. První sluneční paprsky po dlouhé době také zvedly celému týmu náladu.

Focení předcházel výběr vhodných outfitů k botám. Ač se blogerka a tvář tohoto čísla Nikol Moravcová módě profesionálně věnuje, nechala poslední slovo naší stylistce. Protože ale dobře ví, co jí sluší a co na ní vypadá přirozeně, přibalila pár kousků oblečení přímo ze svého šatníku. Na fotkách ji tak můžete vidět v outfitech, ve kterých byste ji klidně mohli potkat na ulici nebo v posilovně.

Při líčení a česání zvládla Nikol odpovědět na otázky, které jsme měli nachystané pro rozhovor do tohoto čísla katalogu. Máte tak možnost dozvědět se víc o životě blogerky, o Nikolině klíči k úspěchu i o tématech, která na sociální sítě nedává. A že se Nikol opravdu nechová jako celebrita, můžeme potvrdit. Místo strojeného rozhovoru se rozběhla živá debata, do které se zapojila řada lidí. Až jsme úplně zapomněli, že nesedíme v kavárně a že je potřeba začít fotit. Ani focení ale nebyla žádná nudná povinnost. Nikol s sebou kromě pár vlastních outfitů a hromady energie přivezla i longboard, který jsme neváhali do záběrů využít. A samozřejmě jsme nemohli zapomenou sdílet nejlepší zážitky hned na sociálních sítích. Vylepšené díky Nikoliným radám a zkušenému oku.

Ačkoliv je focení nových kolekcí práce na řadu hodin, díky příjemné atmosféře utekl celý den jako nic. A my doufáme, že něco z té pohody a bezstarostnosti dýchne z jarního katalogu i na vás.

 

SDÍLEJTE