Seznamte se s Terezií, naší novou tváří

Novou tváří značky Baťa pro jaro a léto se stala přední česká violoncellistka Terezie Kovalová.
Rodačka z Ostravy momentálně působí v projektu Vivaldianno, tvoří s kytaristou Adamem Vopičkou duo Calm Season a hostuje v řadě hudebních seskupení.
Kromě propůjčení tváře jarním a letním kolekcím Baťa se Terezie zúčastnila únorové tiskové konference společnosti a k vidění bude i na březnovém Night shoppingu na Václavském náměstí, kde zahraje na cello společně s DJ.
O prázdninách pak zahraje na hudebním festivalu Colours of Ostrava, pro který Baťa vytváří speciální kolekci obuvi.

Terezii jsme si vybrali proto, že pro nás ztělesňuje kombinaci ženskosti a síly. Je to tvrdě pracující žena, která dnes patří mezi nejvyhledávanější české violoncellisty, a zároveň je půvabná a veselá. I proto věříme, že by se s ní naše zákaznice mohly ztotožňovat a inspirovat se jí.

Úspěšná mladá hudebnice se příležitostně věnuje i modelingu a ke světu módy má blízko už od mládí. „Modeling je v současné chvíli koníček a jistým způsobem i splněný sen. Vždycky jsem si jej přála vyzkoušet a v období, kdy se obvykle vstupuje do světa modelingu, se mi to nepovedlo. Teď si to užívám jako zábavu a zpestření,“ říká Terezie.
O vlastní kolekci oblečení prý ale zatím neuvažuje.

Co se týče bot, volí zejména pohodlné a ty s nižším podpatkem kvůli své výšce. „Boty řeším hodně. Baví mě barvy i vzory,“ dodala Terezie, která o sobě v jarním čísle časopisu Baťa prozradila i to, co pro ni znamená být nově tváří kampaně, a v čem se hudba a modeling doplňují.

Terezie v číslech

Backstage video

KOŽENÉ CHELSEA BOTY S PERFORACÍ

KOUPIT V E-SHOPU BATA.CZ >

KÚPIŤ V E-SHOPE BATA.SK >

CROSSBODY KABELKA S PERFOROVANOU KLOPOU

KOUPIT V E-SHOPU BATA.CZ >

KÚPIŤ V E-SHOPE BATA.SK >

STŘÍBRNÉ LODIČKY DO ŠPIČKY

KOUPIT V E-SHOPU BATA.CZ >

KÚPIŤ V E-SHOPE BATA.SK >

DÁMSKÁ KABELKA S PEVNÝMI UCHY

KOUPIT V E-SHOPU BATA.CZ >

KÚPIŤ V E-SHOPE BATA.SK >

chci PROZKOUMAT novou kolekci >

CHCEM PRESKÚMAŤ NOVÚ KOLEKCIU >

SDÍLEJTE