Škola stylu doporučuje: Obutí pro opravdové milovníky kvality

A je to tady! Představujeme vám novou kolekci ručně šitých kožených bot, která nadchne každého milovníka kvalitní obuvi.

Vybrat dokonalé boty pro muže je mnohem těžší disciplína než vybírat pro ženy. Ženám, když se něco líbí, tak je celkem jedno, že bota někde tlačí. Protože je přece tak krásná! S tímhle u pánů nepochodíte. Ty nikde nic tlačit nesmí a boty jsou nejlepší ve chvíli, kdy ani neví, že je mají na noze. A přesně takové jsou nové boty z kolekce High Dress, která se vyrábí ručně v Itálii z té nejkvalitnější kůže.

Boty z téhle kolekce splňují ta nejpřísnější pravidla pro kvalitu. O tom svědčí i to, že kožené mají dokonce i podrážky!

Pro styling jsme tentokrát schválně nezvolili klasický oblek. Chtěli jsme totiž ukázat, jak pánové mohou nosit tyhle úžasné boty i s ležérnějším outfitem. Světle hnědé chinos a džínová košile, spolu s tmavě modrými šněrovacími polobotkami vypadají prostě dokonale. Muži „klasici“ mohou doplnit ještě sako. Ti ostatní třeba koženou bundu.

Náš tip: Všichni vyznavači praktičnosti budou nadšení z polobotek, které nemají tkaničky, a přesto vypadají velmi společensky. Navíc je to velký trend této sezóny. Takže zkrátka výhra na plné čáře.

 

SDÍLEJTE