Škola stylu radí: Dejte letos průchod svému vnitřnímu umělci

Tenisky už dávno nemusí mít podobu bot určených na antuku nebo do tělocvičny. Umělecký vliv, který se do módy dostává víc a víc, je znát i na botách a doplňcích. My jsme si letos zamilovaly tyhle nazouvací komiksové skvosty, se kterými se dají dělat doslova zázraky.

A protože radíme, kudy chodíme, i tentokrát jsme si pro vás připravily dva úplně rozdílné outfity. Kdokoliv si tak může najít inspiraci a styl, který mu přesně vyhovuje.

ELEGANTNÍ VERZE

Obyčejně platí, že čím míň barev na obuvi a doplňcích bude, tím variabilnější budou. My jsme zvolily černobílou variantu a nastylovaly boty tak, aby se daly nosit i do práce. Pracujete-li v bance a máte striktní dress code, tak si tyhle botky prostě sbalte před vstupem do kanceláře do batůžku a po pracovní době zase šup do nich.

Náš tip: Vyzkoušejte místo klasické pracovní kabelky kožený batůžek. Ale pozor, musí být buď kožený, nebo z umělé kůže, ne plátěný. Kožený batoh vypadá luxusně a elegantně. S plátěným budete vypadat jako ztracená turistka.

MODERNÍ VERZE

A už jsme u barev! Zbytek outfitu jsme ladily do tlumených tónů, aby pestrobarevné boty mohly pořádně zazářit. Úpletové šaty a džínová bunda jsou oblečení, které můžete nosit v jakémkoli věku a pořád vypadá dobře. Mimochodem, na fotkách je známá blogerka Janina z dua Love-Fashion.cz a matka dvou malých dětí! 😉 

Náš tip: Pokud nechcete na jaře ukazovat nohy v šatech, tyhle barevné tenisky budou vypadat dokonale třeba i se světlými boyfriend džínami a obyčejným bílým tričkem nebo volnou košilí. 

SDÍLEJTE