Škola stylu radí: Dejte průchod ženské síle jménem Glamour

Nebudeme vám lhát, GLAM LADY je naše nejmilejší kolekce z celé letní sezóny. Jsou v ní podpatky, pudrová růžová barva a spousta perel. Co víc si žena, která chce zůstat ženou, může přát?!

Ale nebojte se. Jestli podpatky nejsou vaší silnou stránkou, v téhle kolekci najdete i sandálky bez nich. Co vám za sebe můžeme opravdu s čistým svědomím doporučit, jsou pantoflíčky na středně vysokém silném podpatku. Skvěle drží na noze, a navíc výška i šířka podpatku je taaaak pohodlná! Nezapadnete v nich mezi první dlažební kostky a zvládnete bez problémů celý den v práci i večerní party.

Obuv z této kolekce je opatřena technologií Insolia. To znamená, že konstrukce boty je vyrobena pro snadné a pohodlné nošení podpatků. Proto, když píšeme, že v kolekci Glam Lady můžete protančit celou noc, nelžeme vám.

Pro vymyšlení outfitu jsme si pochopitelně vybrali ty nejvyšší podpatky z celé kolekce. No, znáte nás… Páskové sandálky v pudrové růžové vypadají fantasticky k typicky ženskému elegantnímu outfitu. Splývavá plisovaná sukně, hedvábný černý top a k tomu perlový náhrdelník. Taková novodobá varianta Snídaně u Tiffanyho.

A jestli chcete vyladit i doplňky, pořiďte si k lodičkám pudrově růžovou kabelku se zlatým řetízkem. Víte přece, že promyšlené detaily dělají dokonalý celek!

 

SDÍLEJTE