Škola stylu radí: Jak na nejžhavější „Red trend“

Kdybyste si letos měly vybrat jedinou barvu do svého šatníku, měla by to být červená. Právě odstíny rudé jsou největším trendem sezóny. A protože je hodně výrazná, některé může odradit. Ale nebojte, právě kvůli tomu jsme pro vás připravili jednoduchý návod, jak ji nosit.

ELEGANTNĚ

Zkombinujte červené doplňky s černým oblečením a rázem z vás bude pravá dáma. Taková kombinace je snadná a nemůžete s ní udělat chybu. Oblečení v neutrální černé máte jistě v šatníku spoustu. Takže stačí jen doplnit o červené doplňky (boty, kabelka). Barvu vášně můžete přidat také v líčení. Zkuste červenou rtěnku nebo lak na nehty. Mimochodem, víte, že neexistuje žena, které by neslušela červená rtěnka? Jde jen o to najít ten správný odstín pro váš typ pleti.

TRENDY

Nejnovějším módním trendem je takzvaný „all red look„, čili červená od hlavy až po paty. Rudá barva je výrazná sama o sobě. Proto, když se do ní zahalíte úplně celá, musíte počítat s tím, že budete přitahovat pohledy okolí. Užijte si to, noste červenou barvu hrdě. Právě tahle barva totiž symbolizuje cílevědomost, touhu po úspěchu a kreativitu. To sedí, nemyslíte?

LEŽÉRNĚ

Jestli nemáte tolik odvahy, abyste se vydala do ulic jako Červená Karkulka, můžete zvolit jednoduchou, ale účinnou fintu. Pořiďte si jediný červený doplněk a zbytek outfitu nechte tak, jak ho nosíte běžně. Džíny, bílé tričko nebo košile, vlněný kabát, to jsou základy, které má v šatníku jistě každá z vás.  Aby takový běžný outfit nebyl nudný, sáhněte po červených botách nebo kabelce, které ho dokážou skvěle rozzářit.

 

Nebojte se experimentovat a dejte červené zelenou :-). Letošní zima je tou nejlepší dobou. Alespoň se zasloužíte o to, že ulice budou o něco míň šedivé.

OBJEVIT RED TREND

OBJAVIť RED TREND


KOUPIT 

KÚPIŤ

KOUPIT 

KÚPIŤ

SDÍLEJTE