SNĚHOVÁ KRÁLOVNA

Věděli jste, že bílá barva byla spoustu let pro zimní módu tabu? Tenhle odstín byl v módním světě „povolen“ od konce května do začátku září. Pak na módní mola vtrhla americká stylistka Rachel Zoe se svou první autorskou kolekcí, kterou nazvala Winter White, a bílá dostala zelenou. 🙂

Nová kolekce White Sense je, jak už název napovídá, specifická právě tím, že v ní najdete obuv jen v bílé barvě. A v tolika různých provedeních, že si vybere úplně každý. Od „farmářek“ s kožíškem až po elegantní kozačky v lesklé povrchové úpravě. Vybírat můžete z bot bez podpatku, na praktické kačence nebo na úzkém jehlovém podpatku.

Nás z celé kolekce dostaly bílé polokozačky (booties) s ozdobnými cvočky a silným podpatkem. Přestože podpatek není jehlový, díky elegantnímu tvaru vypadají boty na noze nádherně. Pro mladší ročníky doporučujeme bílé šněrovací boty ve stylu martensek. V kolekci je najdete dokonce i na vysokém podpatku. A díky tomu, že mají hrubou podrážku, budou i v čase plískanic super praktické.

Tip na outfit: Vyzkoušejte po vzoru Rachel Zoe „all white“ outfit. Jasně, budete si muset dávat trochu pozor, abyste se hned ráno někde neotřeli, ale za trochu kázně to stojí. Celobílý outfit je totiž dokonalé umělecké dílo. A jestli si na něj netroufáte, vždycky můžete zvolit jednodušší variantu: kombinaci bílé a černé.

 

SDÍLEJTE