SPLYŇTE S PŘÍRODOU. I S MÓDNÍMI TRENDY

Když se nová kolekce bot a kabelek Baťa jmenuje Be Nature, je jasné, co můžete čekat. Zemité odstíny, přírodní materiály, nekonečné pohodlí. A taky spoustu variací stylingu.

Hned na začátku vás musíme uklidnit. Be Nature není kolekce doplňků pouze pro milovníky hippie stylu! Vzhledem k dřevěným podešvím a odstínům hnědé to ale u stylingu vyloženě svádí ke kombinacím ve stylu 70. let. Takže si připravte háčkované topy, krajkové šaty, rozevláté maxi sukně a vlasy spletené do copů zdobené květinami.

A nebojte, nemusíte hned vypadat jako komparz z muzikálu Hair. Krajkové šaty v létě vypadají s „dřeváčky“ stejně nejlíp, a když to nebudete přehánět s dalšími doplňky, budete mít skvělý outfit i do práce.

Když jsme u té práce, rozhodně se podívejte i na kabelky z této kolekce. Ta v odstínu hořčice, kterou jsme vybrali na focení, vypadá naprosto fantasticky. Navíc je tak prostorná, že se do ní pohodlně vejdou počítač, pracovní lejstra, tenisky na odpolední trénink a bageta na večeři.

Náš tip: Boty z téhle kolekce jsou díky vysoké platformě skvělé pro všechny ženy menšího vzrůstu. Stačí, když si k nim oblečete maxi sukni sahající až na zem. Společně se třemi centimetry dřevěné platformy máte opticky 10 centimetrů k dobru!

 
SDÍLEJTE